The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Malakal

#8460 elvispresny: Dobrá a asi ve všech dřímající otázka. Eugene znovu dělá to, co umí nejlíp – přizpůsobit se situaci, aby přežil. A jestli to jen hraje nebo to fakt i takhle cítí…? Za mě těžko říct. Nezdá se mi, že by Ricka „zradil“ a Neganem se stal tak rychle. Ale na druhou stranu… tam má všechno, pohodlí, jídlo, určitým způsobem i moc a teď snad i ochranu… A může plně využít svoje schopnosti. Já být ním, tak se zachovám stejně a Neganovi budu ruku líbat. A možná bych se fakt na Ricka i vykašlal :) Stejnak na něj byla Rosita zbytečně hnusná :)

#8462 Mela
27.2.2017 | 21:16:51
Mela

#8461 Malakal: Podle mě je zase Rosita větší kočka než ta blondýna co ho všude vodí. TV s videohrami si můžeš sehnat i do Alexandrie.

#8463 Kafka Tamura
28.2.2017 | 0:24:04
Kafka Tamura

#8462 Mela: V Alexandrii mají elektřinu?

#8464 Stardos #8467 Jaryjcz
28.2.2017 | 0:55:51
Stardos

#8463 Kafka Tamura: Měli by mít. Carl s děcky v páté sérii hrál videohry

#8468 Kafka Tamura
28.2.2017 | 8:03:54
janky82

Eugene podľa mňa ricka nezradí, dostal príležitosť fungovať ako infiltrovaná jednotka, navyše má smrteľnú dávku pre negana, prístup má k všetkému, čo bude chcieť, dokáže to zúročiť a byť veľmi nebezpečný. Snáď ste si všimli ten úsmev keď išiel z dvora od negana, akoby mu niečo vyšlo. A má aj budúceho spojenca twighta, keďže mu došlo jeho tajomstvo a aj mu to naznačil. Akurát všetci vedeli, že je kapacita, ale na škodu bolo, že u ricka nedali jeho schopnosti najavo.

28.2.2017 | 9:04:19
janky82

Myslím, že tam elektrinu majú zo solárnych panelov, sa to spomínalo tuším na začiatku alexandrie.

#8468 Kafka Tamura
28.2.2017 | 9:06:43
Jaryjcz

#8463 Kafka Tamura: Ano, aspoň měli, v díle kdy zemřel Noah zrovna sháněli díly na opravu rozvodu elektřiny jestli si dobře vzpomínám.

28.2.2017 | 9:23:06
Kafka Tamura

#8464 Stardos: Jo pravda.
#8466 janky82: Asi to tak bude. Btw. Kolik takovych standardních panelů by bylo potřeba na uživení takové kolonie?

#8469 Mela
28.2.2017 | 12:45:19
Mela

#8468 Kafka Tamura: Zhruba 3 solární panely s akumulátory by mohli na jeden dům stačit. Podle obrázků zde mají tohle: https://i.ytimg.com/…sdefault.jpg

28.2.2017 | 15:11:24
pavlinkavym

Jo, maji solarni panely, to uz tam nekolikrat rikali a byly i videt. A podle me to Eugene jen hraje aby si zachranil zivot stejne, jako to bylo se zrzounem ;) Navic bylo videt jak se smal kdyz odchazel s usmevem kdyz radil Neganovi o tech zoombicich :D Pochybuju ze „naší“ skupinu zradi

28.2.2017 | 15:56:55
pavlinkavym

Sice je naprd ze Eugene poradil Neganovi o tom zelezu, jak maji polit zoombikum hlavy, ale na druhou stranu, ted ma Rick aspon s timhle zkusenosti :D Zabil tak prece Winslowa

#8472 48Alcatraz
28.2.2017 | 15:59:47
48Alcatraz

#8471 pavlinkavym:

Ti zalití chodci by se jim taky mohli pěkně vymstít, stačí aby je někdo pustil do Svatyně a budou pěkně v prdeli. Ano je sice hezké, že případný protivník by s nimi mohl mít problém, ale taky se to proti nim může hodně rychle obrátit.. :)

#8473 MichaelMyers
28.2.2017 | 19:13:17
MichaelMyers

#8472 48Alcatraz: Hehe, počítám, že se to obrátí a kdo je pustí do Svatyně? Eugene.

#8474 Stardos
28.2.2017 | 19:32:55
Stardos

#8473 MichaelMyers: Nebo Dwightyboy či ta blondýnka, co provázela Eugena, ta nebude špatná :)

#8476 MichaelMyers
28.2.2017 | 20:35:55
LucieMil.

Všimli jste si, že ten nápad na zombíky – zalité železem, vlastně Eugene viděl, když našli továrnu na výrobu kulek? Tam s takovými bojovali.. takže nápad/vzpomínka – odtamtud.. a po pravdě, sama jsem zvědavá, co všechno zamýšlí.. těším se na příští díl.. a to jako fakt :)

28.2.2017 | 21:03:27
MichaelMyers

#8474 Stardos: Ta není vůbec špatná, jestli mi rozumíš. Už jsem málem záviděl Spencerovi. :D Ale taky mi nepřijde jako typická záporačka, možná trochu drsnější, ale myslím, že kdyby si mohla vybrat stranu, byla by na té správné. Třeba Arat je oproti ní svině.

1.3.2017 | 6:55:02
MichaelMyers

Tak mě napadá, jsem jediný kdo by chtěl vidět všechny pojmenované Spasitele pohromadě? Jasné, že každý z nich má na starosti něco jiného, ale abych více věřil, že patří k sobě, chtěl bych nějakou společnou scénu, třeba plánování atd. Negan rád jezdí do Alexandrie, Simon má nejspíš Hilltop a Gavin má Království. Navíc Simon je Neganova pravá ruka a pohromadě jsme je viděli jen ve dvou dílech a to ještě ve stejném dění. Taky mi trochu vadí, že už je několik pojmenovaných Spasitelů a ve třetím díle jsme viděli jen Negana a Dwighta, ve čtvrtém najednou „nějakou“ Arat, čmouda a balonkáře. Myslím, že zase až v osmém Arat, ale v jedenáctém, který měl časově následovat po osmém díle z pohledu Spasitelů, po Arat ani vidu ani slechu. Jen to na mě působí zvláštně. Důvodu proč tam nebyla nebo v jiných dílech nebyli ostatní může být spousty, ale prostě.. :D

1.3.2017 | 7:02:00
Regentor

To , že seriál už dávno není tím čím býval na svém počátku se dá pochopit i když to svým způsobem zamrzí . Ovšem tento díl je skutečný megashit kterému tady mnozí dokonce tleskají…asi se dívám na něco jiného, respektive sáhnu po něčem jiném protože na užvaněnou stupiditu nemám chuť ani náladu. Těm týpkům co se tady můžou uhvězdičkovat , ani se neobtěžujte se mnou diskutovat aneb si polibte.

#8479 ori #8480 Mela #8482 Stardos
1.3.2017 | 17:47:01
ori

#8478 Regentor: Diskutovať s tebou sa ani nebudem namáhať. Za to že sa tebe nepáči epizóda tak tí čo sa im páčila by ju nemali hodnotiť?

webmaster
1.3.2017 | 17:56:42
Mela

#8478 Regentor: Proč vůbec píšeš na veřejnou diskuzi a potom žádáš aby ta tebe nikdo nereagoval. Asociální autisty tady nepotřebujeme tak sbohem. Ty ty debile.

1.3.2017 | 18:18:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama