The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

ori

#8559 48Alcatraz: Negan je rovnako v pohode ako Gavin

webmaster
14.3.2017 | 22:02:33
kutas

#8559 48Alcatraz: jestli není agresivní tak proč řval na toho svého poskoka aby mazal zpátky domů pěšky

#8548 Stardos: přesně kdyby neschoval ten meloun tak by kluk žil takže je na vině

jinak díl zajímavý moc se mi líbila přeměna Morgana sice to trvalo déle než u Ricka ale myslím si že to prospěje dalším dílům

#8563 Batiatus #8564 ori
15.3.2017 | 16:07:48
Batiatus

#8562 kutas: Kričal preto lebo zavinil smrť človeka. Kvôli takému dôvodu by kričal každý, aj ten čo nie je moc agresívny. Alebo mi chceš tvrdiť že ľudia čo nie sú agresívny nikdy nekričia?

#8565 kutas
15.3.2017 | 16:24:13
ori

#8562 kutas: Ale on veril tomu, že keď schová melón, tak Spasitelia zabijú jeho, veď mu to aj minule povedali že zomrie ako prvý, to že ten chlap strelí Benjamina nevedel ani Gavin a ani to neschválil.

#8565 kutas
webmaster
15.3.2017 | 19:28:44
kutas

#8563 Batiatus: no třeba Negan by určitě nekřičel

#8564 ori: jsou to Spasitelé v klidu můžou tvrdit že zabijí jeho prvního ale pak si to rozmyslí a proč? Protože mají moc a nikdo s tím nic neudělá, takže Richard byl prostě OBROVSKY naivní

#8566 Batiatus
16.3.2017 | 21:35:32
Batiatus

#8565 kutas: Asi sa nechápeme, nehaj tak.

16.3.2017 | 21:53:52
Jednoočko

Hm, tak se nám to pěkně rozhýbalo… Eugen zdá se, vzal svou novou pozici u Spasitelů více než vážně. Podle toho, co jsme mohli vidět, nejspíš utíkal své bývalé kamarádky rychle napráskat (jinak si nedovedu vysvětlit, jak je možné, že se po jedné ráně tlumičem začne mobilizovat celá Svatyně). A to, co udělala Sasha už vůbec nepobírám. Určitě teď Negana dostane :-D

Hlavně doufám, že se Dwightík definitivně vzpamatoval a spolu s Rositou ještě něco podniknou.

Každopádně podle traileru se máme na co těšit… představa, že by Gregory chtěl sejmout Maggie, je sice lákavá, ale toho se určitě nedočkáme (krev na jeho obličeji bude nejspíš chodce). Spíše mě zaujal ten výbuch u Přímořských. Snad to tam Rick a spol. nevystřílí, tak jako Neganovu základnu posledně.

#8575 Jaryjcz
20.3.2017 | 14:34:10
Hed94

Já ty tvůrce nechápu a asi ani nikdy nepochopím… Může mi někdo vysvětlit, proč musí 70% všech epizod mezi začátkem a finále řady bejt čistá a nudná vata bez jakýhokoliv smyslu ? Dneska se na to sice dalo koukat, ale furt kdyby se osekala vata tak ta epizoda má tak 20 minut maximálně. Vždyť tam mají celej svět a spoustu různejch věcí a místo toho musíme koukat jak si Sasha 2 minuty brousí nůž a pak polovinu celý epizody keca naprosto o ničem…

Já neříkám že chci v každym díle hordu chodců nebo super akční scény… klidně vatu, ale nějakou rozumnou postraní příběhovou linku prosím.......

#8570 jirkalejtko1
20.3.2017 | 14:46:11
Dealler

Dnešní epizodu bych shrnul ve čtyřech písmenech.....NUDA.

20.3.2017 | 17:10:22
jirkalejtko1

#8568 Hed94: dlé mého a já jsem pro, že každá epizoda by měla mít svého ducha, takže by tam mělo/mohlo být obsaženo všechno.. akce, emoce atd… každopádně, když by šel příběh kupředu rychlostí světla, tak by jsme za chvilku neměli na co koukat :(

20.3.2017 | 17:20:35
repetalek

Proč, by jsme neměli na co koukat, napadá mě milion možností, je to vychcanost a TV business.

20.3.2017 | 17:32:13
ori

Doteraz som vždy obhajoval každú epizódu, lebo s výnimkou tej zo 4. série ktorá bola celá o Darylovi a Beth sa mi páčili všetky, ale 2. polovica 7. série je aj pre mňa nudná, nie že by ma to úplne nebavilo ale na TWD s už neteším tak ako kedysi. Dúfam aspoň v dobré finále a hlavne v 8. sériu, kde už bude vojna s Neganom.

webmaster
20.3.2017 | 17:37:01
Xegiie

koukám že nejsem jedinej nasranej … jako ten děj je dobrej a byl bych s tim i spokojenej, ale to by těch dílů muselo být každý týden více, 2 , 3 .. opět se děj dá říct v jedné větě a to je sakra málo :(

20.3.2017 | 19:40:58
heminstein

Jednání Sashy a Rosity je totální výser scénáristů.

Jinak souhlasím, co se týče vleklosti děje. Snad každá série seriálu, pokud jde o zásadní události, by se dala shrnout do několika vět. Hodně mi taky vadí, že některé postavy nevidíme několik dílů. Člověk zapomene, co dělali naposledy, než se znovu objevili na scéně, a nemá k nim pak pevný vztah. Kdyby byly jednotlivé díly bohatší na dějové linky, seriál by byl mnohem záživnější.

20.3.2017 | 20:02:28
Jaryjcz

Eugene se zachoval rozumně. U Spasitelů má vše co chce a je v bezpečí, kdyby s nimi šel tak by byl štvanou zvěří jako Daryl. Jinak s tou vatou musím souhlasit, už to zbytečně natahují.
#8567 Jednoočko: Naopak je varoval že je na cestě další hlídka, to byl podle mne ten, co ho Sasha střelila ve dveřích a ti ostatní vyběhli po tom, co se začal ozývat hluk.

20.3.2017 | 22:53:11
zlobr11

Nuda, nuda, nuda jakoby ten kdo točí tuto sérii neviděl předchozí. Vše strašně protahuje a dělá s toho úplně jiný dějově slabý seriál ke škodě tohoto jinak dobrého seriálu.

20.3.2017 | 23:25:23
kutas

Může mi někdo říct kolik kolonií celkem spasitelé vykořisťují a kolik základen mají celkem spasitelé???

#8586 ori
20.3.2017 | 23:44:12
vozralec

Tak slečny předvedly slušnou úroveň demence :-) Když už ho chtějí sejmout, tak si mají vyčkat na vhodný okamžik. Když to vydržely doteď, tak to už pár dní vydrží. A pokud někdo šel prohlídnout okolní budovy, tak se mohly schovat někde v lese a pak zpátky vlézt do té budovy a trpelivě čekat, až Negan vyleze ven a pak ho sejmout ve vhodnou chvíli. Jó to takoví snipeři z druhý světový, ti čekali třeba několik dní, než přišel správnej okamžik k výstřelu, viz Zajcev vs. Konig (Nepřítel před branami) :-) :-)

#8579 E-Lee-Czech
21.3.2017 | 0:43:38
E-Lee-Czech

#8578 vozralec: To víš, kdyby to udělaly jak píšeš, nebylo by to takový vzrůšo :-D

21.3.2017 | 1:02:26
Pitrss

Suverénně nejslabší série. Těžko věřit, jaká patetická a ukecaná tupota se z toho stala…Jediné plus je Negan, jinak nic.

21.3.2017 | 1:09:09


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama