The Walking Dead (Živí mrtví) Sledovanost deváté řady seriálu The Walking Dead

Sledovanost deváté řady seriálu The Walking Dead

Sledovanost deváté řady seriálu The Walking Dead

I když se devátá série poměrně vydařila, tak se letos na ni nedívalo moc diváků. Jak tedy devátá řada nakonec dopadla?

19 0
17.4.2019

Devátá řada seriálu The Walking Dead zklamala, co se týče sledovanosti. Jedná se o vůbec nejhůře sledovanou sérii celého seriálu. Průměrně ji sledovaly 4,95 miliony diváků, nicméně ani to nestačilo na průměry řad předchozích. Dosud nejhůře sledovaná první série má průměr 5,24 milionu diváků, což znamená, že nyní už není nejhorší.

Samotného dna dosáhla tato série i v případě sledovanosti jednotlivých epizod. Nejhůře sledovanou epizodou se stal patnáctý díl The Calm Before, ve kterém paradoxně došlo k největšímu zvratu této řady. Tato epizoda skončila na sledovanosti 4,15 milionu diváků. Takto malou sledovanost dosud neměl žádný díl této série. Nejlepší sledovanost si tentokrát vysloužil první díl A New Beginning, který skončil na 6,08 milionech diváků.


I přesto, že čísla sledovanosti byla letos opravdu velmi špatná, tak se stále jedná na poměry stanice AMC o velmi dobrou sledovanost. Stanice AMC proto nemá i nadále důvod seriál rušit.

Graf sledovanosti všech devíti sérií

Diskuze /11

Stardos

Bylo tehdy během té patnácté epizody v televizi něco jiného, např. sportovní událost, která vzala tu sledovanost? Nebo lidi po flashbacích stávkovali a neměli zájem kouknout na další

#6 Xavik
17.4.2019 | 16:12:48
Denyslayer

Stala se z toho nekonečná telenovela s neustále opakujícím se dějem, bohužel. Tato série byla sice lepší než ty předchozí, ale ten seriál už nic nezachrání od postupného úpadku.
Žádné zprávy o důstojném zakončení seriálu. Ne, jen o dalších chystaných seriálech a o tom jak tu dojnou krávu podojit dokud ještě dýchá… Připomíná mi to jedno dílo, které bylo vedeno podobným způsobem – Hvězdnou bránu. Tu taky dojili a dojili dokud to jen šlo a dnes se jen marně snaží tuto kdysi skvělou značku oživit. Původní film, 10 sezón SG1, 5 sezón SGA, 3 filmy k SG1 a nakonec poslední kolíček do rakve – 2 sezóny SGU. To všechno za pouhých 17 let a bez nějaké delší přestávky. Proč to nemohou udělat třeba jako Star Trek?
Ta značka už je tu skoro 60 let… A jak to dělají? Jednoduše – umí si dát pauzu. Jednotlivé seriály zbytečně nenatahují výrazně nad 5 sérií a vždy je dobře zakončí. Z nich by si měli vzít všichni filmoví a seriáloví tvůrci příklad.
Snad se tvůrcům universa TWD rozsvítí v kebulích a dojde jim, že takhle to prostě dál nepůjde. Jinak to dopadne hodně špatně…

17.4.2019 | 17:16:54
Negan Grimes

Po dvoch otras sériách sa to konečne dobre rozbehlo a ľudia to nepozerajú :/ Tak uvidíme, čo to bude pri novej sérii. Mne sa deviata séria páčila, len to finále bolo fakt slabšie.

17.4.2019 | 17:27:05
ori

Nedivím sa, sám som ju pôvodne ani neplánoval pozerať :D

17.4.2019 | 17:37:43
904a2878

Můžete ty grafy dělat ještě menší, už teď hrozí, že je na nich něco vidět. :-P

#6 Xavik
17.4.2019 | 20:12:54
Xavik

#1 Stardos: Ne, o ničem teda nevím.
#5 904a2878: Já to u sebe vidím dobře, ale je pravda, že se to jinde může zobrazovat špatně. Do příště napravím. :)

admin
17.4.2019 | 20:35:15
Leon

To je téma, které sem dal Xavik jen aby mně vydráždil. :D Ano, byla to nejhůře sledovaná řada seriálu, paradoxně byla jediná, u které jsem si nestěžoval na klesající sledovanost. Kvalita totiž byla prostě super: Alfa, Beta, Daryl…wau, ta epizoda jak s Henrym a Connie byly v tom paneláku, to byl luxus!

17.4.2019 | 21:04:16
UniQue

V živote nikdy nepochopím prečo ľudia najviac nadávajú na 7 a 8 sériu. Práve naopak Spasitelia a Negan boli to najlepšie čo tento seriál stretol. Tento seriál pozerám od roku 2011 a musím skonštatovať že po 8 rokoch ma práve 9 séria nudila a to patrím medzi najväčších fanúšikov TWD. V 9 sérii už ostali len dve zaujímavé postavy a to Negan a Beta, ktoré sú moje najobľúbenejšie a keby nebolo ich tak to už nepozerám lebo by nebolo kvôli komu

18.4.2019 | 10:40:52
S.T.A.L.K.E.R.

Vážně mě nebaví ty komentáře o tom, že se tam nic nového neděje a že to je stále o tom samém dokola. Představte si, že by to byla vážně skutečnost. Myslíte si snad, že byste v tomto světě zažívali každý den stále nová dobrodružství?? Nelíbí se vám to, nekoukejte. Takové „fanoušky“ tento seriál vážně nepotřebuje.

#10 ori
18.4.2019 | 10:59:35
ori

#9 S.T.A.L.K.E.R.: S tým máš naprostú pravdu :D Nech mi ukážu seriál, kde to nie je stále to isté dokola. Určite fanúšikovia Dextera alebo Grimma nadávajú, že v každej časti sa musí riešiť nejaká vražda. V každej časti Top Gearu sa riešia autá, ako to niekoho môže baviť? A tak je to s každým seriálom.

18.4.2019 | 12:01:13
badyvlasim

JA teda nevim, asi jsem jeden z mala, ale pro me jedna z nejhorsich, ne-li nejhorsi serie. PRvni pulka serie uplne dno, druha vytahla septace, tri dily dobre a to je vse. Navic septaci budou upne jini nez v komiksech a hlavne ALpha, takze dalsi renonc. A Negan uplne zabitej a to je uplne to nejhorsi. ........ Dve nejlepsi postavy z komiksu a jednu zabili doslova, druhou obrazne. JEzis, Negan

18.4.2019 | 15:11:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E07: Open Your Eyes

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás