The Walking Dead (Živí mrtví) První ukázka z epizody The Big Scary U

První ukázka z epizody The Big Scary U

První ukázka z epizody The Big Scary U

Negan a Gabriel jsou společně uvězněni v místnosti, a proto krátí čas tím, že si povídají. Negan se pochopitelně musel zeptat, proč Gabriel stal knězem.

7 0
14.11.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Hofi89

Dřív jsem se na každý díl těšil, ale teď se jen bojím s čím přijdou příště, vždyť je to pomalu nekoukatelný nemá to žádnej řád a o nesmyslných situacích ani nemluvě. Ach jo :-(

#2 tomasgeryk
14.11.2017 | 17:24:03
tomasgeryk

#1 Hofi89: Bohužel se tvůrci postupně přizpůsobili „konzumentům“ seriálů, kteří chtějí akci a je jim jedno, že to postrádá jakoukoliv logiku. Doufám, že to ale nikdy nedosáhne rozměrů seriálů typu Kobra 11 (sám na ni sice koukám, ale při jiné činnosti, např. domácí práce nebo jídlo, abych nemusel nad dějem absolutně přemýšlet), kde na vždy dokonalého Semira (potažmo Ricka nebo Daryla) pálí 5 minut 10 týpků s SMGčkama, ani jeden se netrefí a naopak se hlavní aktér trefí zrovna v půlce salta zloději (Spasiteli) na vzdálenost minimálně 50m přímo do kebule nebo do srdce. A když s někým takhle neschopným zůstane v boji 1 na 1, tak je ten původně neschopný záporák najednou takový borec, že se vůbec nepotřebuje krýt, protože dokáže dokonce uhýbat kulkám (samozřejmě jen proto, aby ten zbytek souboje netrval 2 vteřiny, a bylo to trochu „dramatické“).
Myslím, že tam to ještě naštěstí nedospělo, takže bych to neviděl tak tragicky (i když náznaky už tu byly – SuperMorgan). Pořád se to drží na úrovni solidního průměru mezi akčními seriály. Ale každopádně zamrzí, že z výborného se stal naprosto tuctový akční seriál.

#3 JoshMcIntosh
14.11.2017 | 19:01:59
JoshMcIntosh

#2 tomasgeryk: Tady pořád někdo nechápe, že seriál jede podle komiksu. Přestřelky mohli být natočený líp. Jenže, když jen kopírujou předlohu, ve které je obrázek Ricka a u něj bublina BANG, tak co můžem čekat?

Tady několik faktů k episodě 04:

  • Zmasakrování obyvatel Království mělo inspiraci v komiksové předloze, konkrétně v issue 188. Stejně tak smrt Shivy, která byla s tou komiksovou téměř identická.
  • Carol použila Spasitele jménem Joey jako lidský štít. Jedná se rovněž o inspiraci z komiksové předlohy, tentokrát z issue 114. Také to bylo již podruhé, co Carol použila někoho, jako lidský štít. Poprvé tomu tak bylo ve 3. sérii, když Guvernér napadl věznici a zabil Axela – Carol se přikryla jeho tělem.
  • Gunther, muž, který zajal Ezekiela řekl, že Negan napíchne jeho hlavu na kůl, když si uvědomil, že Ezekiela do Svatyně nedostane, chtěl mu jeho hlavu utnout sám. Jedná se pravděpodobně o nastínění Ezekielovy budoucnosti, jelikož v komiksové předloze byl Ezekiel zabit tak, že mu byla useknuta hlava.
  • Spasitel, který střílel z těžkého kulometu na bojovníky z Království, jehož jméno je neznámé, zabil kolem 34 lidí a stal se tak 5. charakter s největším počtem zabití lidí v jedné epizodě v historii seriálu.
  • 4. epizoda 8. série byla první epizodě této série, kdy byly ztráty Milice (spojení komunit, bojovníci Království, Hilltopu a Alexandrie) větší než ztráty na straně Spasitelů.
  • Název epizody je odvozen od Ezekielových slov, která řekl Jerrymu. Ezekiel řekl, že je pouhý chlap (nejedná se o doslovný překlad „some guy“), který má tygra.
  • Muž, který zajal Ezekiela a později byl zabit Jerrym, se jmenoval Gunther, zatímco muž, který jednal s Carol a později odjel s municí, nesl jméno Yago.
#4 tomasgeryk
16.11.2017 | 21:40:49
tomasgeryk

#3 JoshMcIntosh: Já to naprosto chápu, př pozornějším čtení je jasné, že seriál obhajuju, celý ten komentář je prakticky jenom vyvrácení toho prvního. Začátek komentáře („Doufám, že to ale nikdy nedosáhne rozměrů seriálů typu Kobra 11“) je následován výčtem věcí, které se právě např. v Kobře objevují a o kterých doufám, že se nebudou pravidelně objevovat v TWD. A jako závěr nesouhlas s prvním komentářem s dodatkem, že bych to neviděl tak černě. Takže můžu jenom říct, že s tvou odpovědí souhlasím, ale nehodila se tak úplně k mému komentáři ;-)

18.11.2017 | 13:19:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec osmé série

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Herec Andrew Lincoln mluví o letošním finále

Osmá série The Walking Dead je za námi a na jejím konci se uzavřela jedna velká kapitola. Přečtěte si, co na poslední díl říká představitel hlavní postavy, herec Andrew Lincoln.

Nepřehlédněte

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Šestá a sedmá série podstatně rozšířily komunity přeživších, jejichž příběhy sledujeme. Aby toho však nebylo málo, tak se v aktuálním dvanáctém díle objevila nová. O koho asi jde?

Reklama

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás