WandaVision Premiéra seriálu by mohla padnout na Vánoce a co prozradila Kat Dennings?

Premiéra seriálu by mohla padnout na Vánoce a co prozradila Kat Dennings?

Premiéra seriálu by mohla padnout na Vánoce a co prozradila Kat Dennings?

Nedávno se ještě natáčelo a přípravy seriálu vrcholí. Datum premiéry seriálu WandaVision ovšem stále nebylo stanoveno. Nicméně první díly bychom skutečně mohli vidět do konce roku a zřejmě je dostaneme pod stromeček. Co navíc prozradila Kat Dennings?

11 0
7.11.2020

V posledních dnech jsme i my spekulovali, kdy uvidíme seriál WandaVision. Podle nepotvrzených zpráv by to mělo být skutečně do konce roku 2020, přitom by to mohlo padnout na samotné Vánoce. Streamovací stanice Disney+ si je moc dobře vědoma, že ze seriálu může být velký hit, který přiláká celou vlnu nových diváků a také předplatitelů.

Stanice potřebuje rozložit své zajímavé projekty v čase, a tak se spekuluje, že seriál bude mít premiéru až po posledním dílu druhé řady Mandaloriana. Ten ovšem končí 18. prosince, WandaVision by tak skutečně mohla přímo navazovat. Premiéra by vycházela přesně na Vánoce. Při troše štěstí bychom se dočkali alespoň dvou epizod do konce roku 2020.


(Natalie Portman ani Kat Dennings se ve třetím filmu o Thorovi neobjevily. Foto: Disney)

I herečka Kat Dennings, která se zatím objevila v prvním a druhém Thorovi, pevně věří, že seriál do konce roku uvidíme. Když na to byla explicitně dotázána, prozradila, že i její poslední informace jsou takové, že stanice Disney+ dělá vše pro to, aby měl seriál premiéru ještě v tomto roce.

Zřejmě ale nastaly nějaké průtahy s natáčením, které nebyly úplně plánované. Ostatně o nedávném náhlém návratu k natáčení jsme psali v posledních dnech. A co dalšího Kat Dennings, která v MCU hraje Darcy Lewis, prozradila? Herečka uvedla, že zřejmě nebude ve čtvrtém Thorovi nazvaném Love and Thunder. Doposud ji nikdo nekontaktoval a herečka si myslí, že se už tak ani nestane.

Kat Dennings se objevila v prvních dvou sólových filmech o Thorovi, chyběla však ve třetím, který už měl na starosti režisér Taika Waititi. Ten již v minulosti dokázal, že nemá plány s celou řadou postav z předchozích dílů. Nezapomínejme, jak během pár krátkých scén zabil v Ragnaroku Thorovy druhy a kamarády. Fanoušci Kat Dennings se tak musí spokojit s touto herečkou alespoň ve WandaVision.

Co říkáte na vánoční premiéru seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

ČonnyCZ

No už aby to bylo, ať je na co se koukat :D

7.11.2020 | 18:28:47
CaptainDeadpool

na WV se moc těším… je to jeden z mála projektů který je ve čtvrté fázi zajímavý… Mimo téma seriálu, nevím proč je Thor Ragnarok tak vychvalovaný… já sám tento díl nesnáším a přál bych si aby nevznikl… Podle mého názoru je absolutně zbytečně přeceňovaný, nehledě na to že zabil mé oblíbené postavy z předchozích filmů :(

8.11.2020 | 1:19:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Co se stane ve finále seriálu? Pojďte si s námi zatipovat

Už v pátek nás čeká poslední epizoda seriálu WandaVision. O druhé řadě se nemluví a nejspíše se jí nedočkáme, takže finále bude zároveň i posledním dílem seriálu. Ten ale představil nové a zajímavé postavy a oživil i pár starších, takže co přesně se s nimi stane? Pojďte si zatipovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Co přesně měla znamenat potitulková scéna epizody Previously On?

Poslední epizody seriálu WandaVision obsahují i potitulkovou scénu, které nás poměrně dost navnadí na další díly. Zrovna ta minulá byla opravdu silná, protože přesně naznačuje, čeho se můžeme dočkat ve finále. Tak čeho jsme se dočkali a co přesně to znamená pro další děj?

Narozeniny herců