Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)
95/100 - 4×

Wizards(Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)

Trollové, mimozemšťané a kouzelníci budou muset bojovat v apokalyptické bitvě o nadvládu nad magií. Tato bitva rozhodne o osudu nadpřirozených světů, které jsou nyní propletené.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Král Artuš), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Clancy Brown (Gunmar), Darin De Paul (Bular), Stephanie Beatriz (Callista), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Angel Lin (Nari), Kay Bess (Bellroc)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Spellbound

  S01E01: Spellbound

  Douxie studuje už několik století magii pod Merlinovým vedením, který jej požádá nyní o to, aby shromáždil ochránce Arcadie. Ten tak učiní a všichni se ocitnou na létajícím hradě Kamelot, který napadne Tajemný řád. Merlin má v plánu cestovat časem, ale to se zvrtne a část týmu se dostane do doby středověkého Kamelotu.

  7.8.2020
  25 minut
 • S01E02: History in the Making

  S01E02: History in the Making

  Douxieho, Claire, Stevea a Jima nečeká v Kamelotu zrovna přívětivé přivítání. Jim je uvržen do vězení, Claire má sloužit Morganě, Steve bude trénovat na rytíře a Douxie zaujme své místo Merlinova učně, aby získal něco, co jim pomůže dostat se domů.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E03: Witch Hunt

  S01E03: Witch Hunt

  Artuš se chystá vyrazit do lesa na trolly a zabít je, Morganě se však tento plán nelíbí, a tak se jej snaží zastavit. Douxie zjistí, že se časová linka, ze které spolu s ostatními přišel, mění, a tak se ji snaží navrátit do původních kolejí nebo ji změnit dokonce k lepšímu, což nakonec nedopadne podle plánu.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E04: Lady of the Lake

  S01E04: Lady of the Lake

  Merlin se s Douxiem, Claire a Stevem vydává za Paní jezera, aby opravila Excalibur. Jim se mezitím setkává s Blinkym a jeho bratrem, které se snaží přesvědčit k boji. Aarghaumont přichází ke trollům se zprávou a Claire se pokouší ovládnout svou sílu.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E05: Battle Royal

  S01E05: Battle Royal

  Král Artuš pořádá rytířský turnaj a Morgana se svými novými spojenci plánuje útok na hrad. Jim se utká s Aarghaumontem a během toho se snaží přesvědčit ostatní trolly k boji. Steve nadále sní o tom stát se rytířem. Merlin pracuje na výrobě kouzelného amuletu.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E06: Killahead, Part One

  S01E06: Killahead, Part One

  Král Artuš se snaží přesvědčit trolly o svých dobrých úmyslech, aby mu pomohli v bitvě proti Gunmarovi. Merlin s Douxiem pracují na vyhotovení amuletu, který zvolí mezi trolly šampiona, jenž je do této bitvy povede. Steve trénuje trolly a Blinky se stará o AAARRRGGHHa!!!.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E07: Killahead, Part Two

  S01E07: Killahead, Part Two

  Zatímco Jim, Claire a Steve bojují u Killaheadského mostu, Morgana se rozhodne čelit svému bratrovi. Všichni čekají, jak se bitva bude vyvíjet, a zda se v boji proti Gumm-Gummům k lidem přidají i hodní trollové.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E08: Wizard Underground

  S01E08: Wizard Underground

  Douxie, Claire, Steve a Jim se vrací do přítomnosti, kde na ně čeká Tajemný řád, který se zmocní Jima. Kamelot mezitím padl, a tak všichni musí najít nové útočiště a vymyslet plán, jak řád porazit a jak získat Jima zpět.

  7.8.2020
  25 minut
 • S01E09: Dragon's Den

  S01E09: Dragon's Den

  Douxie se vypraví spolu s Archiem za děsivým drakem, aby jim pomohl rozluštit knihu, která ukrývá tajemství, kde se nachází Pečetě vzniku. Claire se vydává do Stínové říše, aby zde našla Jimovu duši, a narazí přitom na Morganu.

  7.8.2020
  24 minut
 • S01E10: Our Final Act

  S01E10: Our Final Act

  Douxie a Archie se vrací do Arcadie, aby zjistili, že ji napadl Tajemný řád a zajal jejich přátele. Musí proto vymyslet plán, jak řád zabavit, aby je mohli osvobodit. Claire se snaží proniknout k Jimovi a Morgana zase ke svému bratrovi.

  7.8.2020
  24 minut

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama