Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie) S01E05: Battle Royal

S01E05: Battle Royal

S01E05: Battle Royal

Král Artuš pořádá rytířský turnaj a Morgana se svými novými spojenci plánuje útok na hrad. Jim se utká s Aarghaumontem a během toho se snaží přesvědčit ostatní trolly k boji. Steve nadále sní o tom stát se rytířem. Merlin pracuje na výrobě kouzelného amuletu.

cz sk
7.8.2020
24 minut

Základní info:

Režie: Johane Matte
Scénář: Andie Bolt, Ian Rickett, Lila Scott
Hrají: Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (král Artuš), Kelsey Grammer (Blinky), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Stephanie Beatriz (Callista), Kay Bess (Bellroc), Clancy Brown (Gunmar), Darin De Paul (Bular), Mark Hamill (Dictatious Galadrigal), Angel Lin (Nari), Piotr Michael (Bellroc, Skrael), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Victor Raider-Wexler (Vendel), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), …

Foto: DreamWorksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás