Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie) S01E04: Lady of the Lake

S01E04: Lady of the Lake

S01E04: Lady of the Lake

Merlin se s Douxiem, Claire a Stevem vydává za Paní jezera, aby opravila Excalibur. Jim se mezitím setkává s Blinkym a jeho bratrem, které se snaží přesvědčit k boji. Aarghaumont přichází ke trollům se zprávou a Claire se pokouší ovládnout svou sílu.

cz sk
7.8.2020
24 minut

Základní info:

Režie: Franciso Ruiz Velasco
Scénář: Andie Bolt, Ian Rickett, Lila Scott
Hrají: Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (král Artuš), Kelsey Grammer (Blinky), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Ike Amadi (Angor Rot), Stephanie Beatriz (Callista, Nimue), Clancy Brown (Gunmar), Brook Chalmers (Latch), Mark Hamill (Dictatious Galadrigal), Tom Kenny (Lock), Angel Lin (Nari), Piotr Michael (Bellroc, Skrael), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Kathleen Turner (Paní jezera), …

Foto: DreamWorksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás