X-Men
90/100 - 46×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Postřehy z traileru na X-Men: Dark Phoenix

Postřehy z traileru na X-Men: Dark Phoenix

Poslední trailer na X-Men: Dark Phoenix obsahuje několik odkazů, kterých jste si nemuseli na první pohled všimnout. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili krátké postřehy, kde se zaměříme právě na tyto maličkosti.

11 0
15.3.2019

Incident v Red Hooku

Trailer nám začíná s truchlící Jean, načež skáče k momentu, kterého tak lituje. Scéna se odehrává v městečku Red Hook, které bylo zmíněno v seriálu Legion jako místo, kde se udál nějaký incident – to by mohl být menší easter egg. Jean se zde střetla s X-Meny, jež se jí snažili pomoci, ale nedopadlo to nejlépe, jelikož Jean zabila Mystique.

Už od prvního traileru nám bylo prezentováno, že některá z postav umře, přičemž většina tipovala právě modrou mutantku. Před nějakou dobou jsme se dokonce dočkali úniku informací a teď po traileru to potvrdilo i samotné vedení.


Záchrana astronautů

Po krátkém intermezzu se záhadnou Smithovou se přesouváme do vesmíru, kde celý problém začne. Už z předešlých trailerů víme, že sem tým letí zachránit skupinu astronautů. Něco se však zvrtne a Jean vcucne tajemnou solární energii, která lidem zničila loď. Když Jean vstřebá úplně všechno, zmizí a nezůstane po ní ani stopa. Bude nějakým způsobem ovládat i teleportaci?

Scéna s Quicksilverem

V ukázce mnoho lidí určitě zaujala i scéna s Quicksilverem, která opět krásně popírá fyziku a Maximoff v ní skáče po dřevěných deskách jako Legolas. To na scéně ale není nejzajímavější. V levém horním rohu si totiž mezi troskami můžeme všimnout také boty, která pravděpodobně patří nedávno zesnulé Mystique.

Mutanti v poutech

Poslední scény upoutávky se odehrávají v jakémsi vlaku, kde se nachází Xavierovi X-Meni i Magnetovo Bratrstvo. Obě strany v poutech. Tahle scéna je takovým krásným propojením s Deadpoolem 2, kde taktéž vláda pro neposlušné mutanty používala omezovací límce a převážela mutanty v podobném stroji. Na krátký moment zde můžeme spatřit i Selene a Red Lotuse, nové členy Magnetova týmu.

MCU unáší X-Meny

Nyní se dostáváme k poslednímu bodu našeho rozboru. Všimli jste si, jakou zkratku mají na oblečení vojáci, kteří převáží mutanty? MCU. Zkratka bude pravděpodobně znamenat Mutant Containment Unit, ale i tak se může jednat o odkaz na prodej Foxu Disneymu, jenž by měl být stvrzen někdy kolem 20. března. Zajímavé je, že právě v Deadpoolovi se ona jednotka nazývala DMC – Department of Mutant Containment. Buď si tedy nevzpomněli, že už jednotku pojmenovali, nebo jde opravdu o vnitřní vtípek.

Všimli jste si vy v traileru něčeho zajímavého? Vyzradil podle vás trailer moc?

Foto: 20th Century Fox

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama