X-Men Capcom podceňuje fanoušky, X-Meny si prý nepamatují

Capcom podceňuje fanoušky, X-Meny si prý nepamatují

Capcom podceňuje fanoušky, X-Meny si prý nepamatují

Vývojářské studio Capcom, které stojí za populární sérií Marvel vs. Capcom, nedávno vysvětlilo, proč se X-Meni v nejnovějším titulu neobjeví. V dnešní době si prý mutantí hrdiny nikdo nepamatuje. Každý naopak zná Strážce Galaxie nebo Black Panthera.


8 3
19.7.2017

Pokud jste fanoušci bojovek, tak jste o sérii Marvel vs. Capcom nepochybně slyšeli. V prvních dílech jste si mohli zahrát za Storm, Magneta či samotného Wolverina a každému to přišlo naprosto v pořádku. Poslední kousek vyšel před pěti lety, od té doby se vše samozřejmě změnilo. Dnes již nikdo neslyšel o Zbrani X ani mocném vládci kovu, všichni naopak znají Rocket Raccoona nebo Captain Marvel. Když se řekne Wolverine, lidé si vybaví vykrádačku Last of Us se stárnoucím Broganem, píšu-li to správně.

Tvůrci se k tomu vyjádřili následovně: „Mluvili jsme s Marvelem ohledně jejich budoucích plánů, abychom věděli, co se bude dít. Jste moderní Marvel fanoušci, takže lidé žádné X-Meny pravděpodobně nezaznamenali. Jistě ale znají Strážce Galaxie nebo Black Panthera. Víte, co tím myslím? Captain Marvel se možná zdá jako podivný výběr, ale je fantastická. Do hratelnosti sedí, stejně tak do příběhu. Navíc se z ní snaží udělat silnou ženskou hrdinku, která bude ve filmu. Snažíme se počítat úplně se vším a vybrat ty nejlepší postavy.“


Všechny weby momentálně vedou velkou revoltu a fanoušci se zlobí. Vidí v tom typický Marvel, který se snaží skrýt X-Meny a Fantastickou čtyřku před zraky lidí a dosadit všude hrdiny, na které mají práva. Domluvené to pravděpodobně je, ale Capcom nemůže tvrdit, že je nikdo nezná, když jsme tu loni měli hned dva filmy a letos jeden. Fanoušci možná tvůrce časem dotlačí k tomu, aby pár postav přidali v rámci DLC. Tento přístup si samozřejmě nenechají líbit.

FOTO: Capcom

Diskuze /9

Lex Luthor

Fantastická Čtyřka ted moc neboduje a její fanoušek moc nejsem, ale zato X-Meny náhodou znám a těm se celkem daří, můj nejoblíbenější mutant je Magneto

19.7.2017 | 15:41:14
Golradir

Takže tam nebudou X-meni, protože je moc lidí nezná… AHA… Tak proč tam je tolik postav z Capcomu? Ty jako běžnej smrtelník zná? Chtěl bych vidět člověka, kterej prohlásil tohle tvrzení.

19.7.2017 | 19:08:16
Ratemus

X-meny mám radši než Avengers, Gog, Annihilators nebo F4…prostě škoda no

19.7.2017 | 19:43:47
UPIRIK2

X-Men nikdo nezná, proto je NETMARBLE přidal do MARVEL's Future Fight že? Vůbec na ně fanoušci netlačili.

19.7.2017 | 22:45:31
Dragon94

Asi se shodneme, že prohlásit něco takového po Deadpoolovi nebo Loganovi je holý nesmysl. Kam se na ně hrabe nějaký Black panther.

#6 soboldahk #7 tom99
20.7.2017 | 8:44:45
soboldahk

#5 Dragon94: to už byl panther v kinech?

20.7.2017 | 10:42:52
tom99

#5 Dragon94: No, on je problém i v komiksech. Marvel teď dost upřednosťnuje „své“ vlastní hrdiny. Například Inhumans dostávají v komiksech mnohem více prostoru než X-Meni. A co si budeme říkat, vždycky tak platilo, že Inhumans jsou „druhořadí“ X-Meni…

#8 Ratemus
webmaster
20.7.2017 | 11:47:39
Ratemus

#7 tom99: už to neplatí,zase je dávají do popředí…

20.7.2017 | 12:04:15
league

Jako v Dark phoenixu Wolverina by mohl nahradit deadpool to by se ale hodilo.

25.7.2017 | 16:05:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy