X-Men Co zatím víme o Wolverinově posledním dobrodružství?

Co zatím víme o Wolverinově posledním dobrodružství?

Co zatím víme o Wolverinově posledním dobrodružství?

Příští rok do kin Wolverine zavítá naposledy. Příběh se má inspirovat komiksem Old Man Logan a film se dostal rating R. Co všechno o filmu zatím víme a o kterých záporácích se spekuluje?


31 1
30.5.2016

Třetí a poslední film o Wolverinovi se bude inspirovat komiksem Old Man Logan. Po vzoru minulých komiksových filmů ale nečekejte doslovnou kopii, ale pouze inspiraci nebo užití základní dějové linie. Abych děj komiksu shrnul pro ty, kteří jej nečetli, tak se odehrává v alternativním vesmíru, kde je z Logana již starý muž a téměř všichni ostatní hrdinové zemřeli. Svět, jaký jsme znali, již neexistuje a lidstvo se vrátilo k divočejšímu životu. Jde tedy o takový post-apokalyptický western se superhrdiny v hlavní roli.

Film má mít rating R, tudíž můžeme čekat stejnou nebo vyšší úroveň brutality jako měl Deadpool. Máme se dočkat také tzv. „berserker módu“, jak jej fanoušci nazývají. Z Wolverina se v tomto „módu“ stává více zvíře než člověk, které trhá své nepřátele na kusy. Po tomto běsnění se samozřejmě vždycky vrátí do normálu a jde si po svých.


Potitulková scéna posledních X-Menů nám odhalila potencionálního záporáka, který by se ve filmu mohl objevit. Jedná se o záhadného Mistera Sinistera, který dělá pokusy na mutantech a snaží se vytvořit dokonalé jedince. V této potitulkové scéně nakráčeli členové jeho firmy Essex Corporation do zařízení Weapon X a odnesli odtamtud vzorky krve.

Mister Sinister by díky této krvi mohl dostat na starost zrod X-23, což je Wolverinův ženský klon. Vytvořením této postavy by si Fox mohl zajistit „Wolverinův“ pobyt na plátně bez Jackmana. V momentálních komiksech je navíc Logan po smrti a X-23 převzala jeho identitu. Dočkáme se toho snad i ve filmech? Objevují se také zvěsti, že se ve filmu objeví skupina mutantů a kyborgů zvaná Reavers. Pokud budou tyto zprávy pravdivé, tak bude Wolverinovo poslední dobrodružství hodně nabité.

Natáčet se má údajně v New Orleans a z původních herců se samozřejmě vrátí Hugh Jackman jako Wolverine a pak Patrick Stewart jako Profesor X. Záporáka si má zahrat Boyd Holbrook, roli zatím nejmenovaného šíleného vědce dostal Richard E. Grant a do dalších nespecifikovaných rolí byli obsazeni Eriq La Salle, Stephen Merchant, Elise Neal a Elizabeth Rodriguez. Kromě těchto herců se spekuluje také o návratu Lieva Schreibera do role Victora Creeda aka Sabretootha.

Foto: Marvel Comics, 20th Century Fox

Diskuze /15

Ratemus

no pokud ten film bude stejně brutální a násilnej jako komiks Old man Logan tak se máme na co těšit, Logan zde zabije Hulka dost brutálním způsobem: http://vignette3.wikia.nocookie.net/…ruce_Banner_(Earth-90210).jpg/re­vision/latest?cb=2009092­9154923

doufám že Sinister půjde proti X-menům protože on je záporák pro celé X-meny a ne pro jednoho Logana, Sinister je hodně mocnej tak snad to tak nebude i když nejspíš ano protože co zatím víme je, že má být ve filmu nějaká nadnárodní společnost což bude asi Essex corps, bohužel, X-meni půjdou asi cestou Phoenix…

jinak pořád tak nějak stále doufám že se vrátí Liev Shreiber jako Sabretooth…a X 23? no nevím, co funguje na papíře nemusí fungovat na plátně, Jackman má obrovskou základnu fanoušků, to by musela hrát X 23 fakt nějaká známá a populární herečka…já bych dal Ketrhyn Winnick, ta je celkem oblíbená z Vikingů

#10 Revoemag
30.5.2016 | 18:25:42
Ratemus

jinak ten Berserk mod je jen výmysl fanoušků, Logan se do žádného modu nepřepíná, pouze se dostane do stavu kdy bojuje zuřivěji tvrději drsněji a sere na obranu a je mu vše kolem u prdele ale není to mod do kterého by se přepnul jako Hulk Thor nebo jiné postavy, třeba Hulk a Thor jsou v modu ještě mnohem mocnější a silnější, to Wolverine ne, tam je to spíš v hlavě

30.5.2016 | 18:57:31
dovahkiin

Steward :D :D pardon…

30.5.2016 | 19:24:29
Golradir

Vím, že v komiksech je X-23 žena, ale byl bych raději, kdyby to ve filmech byl muž. Nedovedu si ve filmu představit surově drsnou a „fousatou“ Wolverinku :D (Celkově nechápu ten dnešní trend dělat z klasických hrdinů ženy, černochy, homosexuály, atd.) Jako slušnou náhradu za Wolverina, bych bral jeho syna Dakena, ale ten se kvůli přepsání historie v budoucí minulosti asi pravděpodobně nikdy neobjeví :(

30.5.2016 | 21:06:14
Ratemus

no třeba ho Sinister naklonuje místo X23

30.5.2016 | 21:23:40
Dext3r

Je nějaká šance na to, že by se tam objevil i Deadpool? Tyhle 2 bych chtěl vidět pohromadě, ale toho se asi už nedočkáme :(. Ta interakce mezi nimi. Dokážete si to představit :D.

#7 Tobar
31.5.2016 | 0:08:21
Tobar

#6 Dext3r: pokut si vybavuju uz se stalo origin wolwerin presne

#8 Ratemus #9 Dext3r
3.6.2016 | 6:53:48
Ratemus

#7 Tobar: to nebyl DP ale jeho výsměch

3.6.2016 | 8:47:35
Dext3r

#7 Tobar: Jo to vim, že tam „byl“. Ale moc dobře víme, že tahle verze Deadpoola byla „tak trochu“ odlišná od originálu :D.

5.6.2016 | 20:58:41
Revoemag

No já bych spíš chtěl vidět týmovku, kde se objasní, co se s Logenem dělo po budoucí minulosti. Tam ho z řeky vylovila Raven . Tak jak se potom zase dostal na expermenty omg :-D

#1 Ratemus: No pokud budou chtít nahradit ženskou, tak bych řekl, že tam obsadí o dost mladší herečku, než před 40. Přece jenom by s tou postavou počítali na víc filmů A když Hugh končí ve 47, tak by to nemělo moc cenu ji obsazovat.

#11 Ratemus
5.6.2016 | 23:31:12
Ratemus

#10 Revoemag: a to je taky pravda, beru…hlavně ne Rondu Rousey

#13 Revoemag #14 Revoemag
6.6.2016 | 10:29:21
PecaCZE

Tak pokud to bude jeho poslední role jako Wolverine, tak by tam mohl třeba zemřít. I kdyby správně v tomhle příběhu zemřít neměl.

7.6.2016 | 16:22:21
Revoemag

#11 Ratemus: Uměl bych si tam představit Caity Lotz, Oliviu Wilde, Cynthii Addai-Robinson, případně i Bex Taylor-Klaus. Jen co mě tak z hlavy napadlo.

7.6.2016 | 17:00:38
Revoemag

#11 Ratemus: Případně by ještě bylo zajímavé tam obsadit Rilu Fukushimu, která se objevila už ve Wolverinovi, a které by předal na konci filmu své schopnosti, aby ji zachránil.

7.6.2016 | 17:05:19
Ratemus

no nevim zrovna ty z CW bych tam nedával…

8.6.2016 | 11:19:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy