X-Men Do kin půjde přesně taková verze New Mutants, jakou si vysnil režisér, žádné zásahy studia Disney nečekejme

Do kin půjde přesně taková verze New Mutants, jakou si vysnil režisér, žádné zásahy studia Disney nečekejme

Do kin půjde přesně taková verze New Mutants, jakou si vysnil režisér, žádné zásahy studia Disney nečekejme

Film New Mutants je skoro prokletý. Tak trnitou cestu na plátna kin nepamatujeme už dlouho. Po dlouhých letech a měsících čekání se ovšem za pár měsíců dočkáme prvního hororového filmu ze světa Marvelu. A údajně půjde do kin přesně ta verze, která byla naplánovaná na samém začátku.

12 0
13.2.2020

Režisér Josh Boone sliboval hororový film, který se bude od ostatních komiksových filmů lišit snad ve všem. Jenže film měl hned několik potíží. Herci se nedokázali setkat a dotáčky se nemohly realizovat, následně na veřejnost prosakovaly zprávy, že se musí značná část filmu přetočit. A to vše ještě pod studiem Fox. Následně byl ale Fox odkoupen studiem Disney od vedle.

To údajně nechtělo mít s New Mutants absolutně nic společného. Dokonce se hledal způsob, jak film odsunout na nějakou streamovací stanici, hlavně aby nemusel jít do kin pod hlavičkou myšáka. Nakonec ale tvůrci filmu a režisér Josh Boone bojovali tak dlouho, až si nakonec vynutili filmovou premiéru, která je snad definitivně stanovena na 2. 4. 2020.


(Bude film opravdu tak strašidelný? Foto: Disney)

A podle posledních informací od herečky Alice Bragy a režiséra Boona půjde do kin verze, kterou Boone plánoval již před lety. Údajné dotáčky a přetáčky nijak nesouvisely s úpravami děje. Jednalo se o standardní proces, kdy se něco muselo přetočit a značná část scén nebyla ani natočena. Jen se zkrátka nenašel čas, kdy scény realizovat. Navíc napjatá situace uvnitř studia Fox celému projektu vůbec nepomáhala.

Nyní nás tedy všichni ujišťují, že staré vedení Foxu ani studio Disney nakonec do výsledného projektu nijak nekecalo. Do kin půjde verze Joshe Boona bez úprav studia. Za dva měsíce uvidíme, co je na tom pravdy. Pokud bude projekt neúspěšný, dokážeme si představit, že tvůrci brzy začnou kopat všude okolo, aby na někoho svalili vinu. V dubnu budeme moudřejší.

Dá se tomuto oznámení vůbec věřit? Opravdu neudělalo ani jedno studio do filmu Joshe Boona žádný razantní zásah?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

Kafka Tamura

Nevěřím jim ani prd. Jen mlží, aby na ten debakl vůbec někdo zašel.

13.2.2020 | 21:54:54
pkd

Asi tak!

13.2.2020 | 22:38:20
Ratemus

Proč by mlzili, protože to má najednou disney?

14.2.2020 | 7:48:49
JoeySid

Typické marketingové řeči. Disney to upraví podle svýho portfolia a film bude stát za pendrek.

14.2.2020 | 12:38:04
DC Expert

Ale jako X-men dark fenix o to se postaralo disney aby to byl propadák a ostatní řekli že poslední x-meni stáli za hovno. A my bysme se měli spokojit kvůli tomu s novými x-meny který představí disney! Takže disney mělo v plánu odradit fanoušky x-menů kvůli tomuhle. Protože by to lidé hejtili že jsou ty x-meni od disney katastrofa. To já bych předal x-meny společnosti SONY mají dost dobrých filmů který mají úspěchy. Dokonce by byli schopný vyrobit i hru a to disney jenom dojí prachy a není ničeho schopné. To všichni uvidíte, že hra marvel avengers bude propadák! A nepřekoná to hru spidermana. Společnost disney bude histerčit že prodali málo kopií.

5.3.2020 | 18:00:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců