X-Men
89/100 - 48×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Hugh Jackman prozrazuje, v jakém období se bude odehrávat Deadpool 3 a nepošlape to odkaz Logana?

Hugh Jackman prozrazuje, v jakém období se bude odehrávat Deadpool 3 a nepošlape to odkaz Logana?

Bojíte se, že jsme se s Wolverinem již rozloučili a nyní ho budeme přes složité kličky opět vracet do děje? Tak už se bát nemusíte. Hugh Jackman totiž krásně vysvětlil, jak jeho nový počin nijak nepošpiní film z roku 2017. Konečně máme pořádek v časové ose. Jste spokojeni?

9 0
28.12.2022

Příběh Wolverina byl skvěle ukončen ve snímku Logan z roku 2017. Tvůrci nás už sice několikrát ubezpečili, že odkaz filmu od Jamese Mangolda nebude nijak pošlapán, někteří fanoušci ale hercům a tvůrcům stále nevěří. Nyní se ke slovu hlásí opět Hugh Jackman, který vše uvedl na pravou míru. A vlastně prozradil i něco nového.

(Hugh Jackman prozrazuje, v jakém období se bude odehrávat Deadpool 3 a nepošlape to odkaz Logana? Foto: Disney)

Dokonce i James Mangold se bál, aby jeho počin nebyl nějak pošpiněn. Jackman nicméně v podcastu pro The Empire prozradil, že film Deadpool 3 se bude odehrávat před událostmi snímku Logan. Cokoliv se tam tedy stane, nejedná se o poslední dobrodružství Logana. To úplně poslední stále zůstává a zůstane u snímku z roku 2017.

Určitě mnoho lidem spadl kámen ze srdce. Samozřejmě to ale nevylučuje tu variantu, že film i tak nakonec může stát za starou belu. Z hlediska časové posloupnosti bychom ale měli být v klidu. Již v minulosti se řešila ta varianta, že ve filmu potkáme Wolverina z jiného vesmíru. Jelikož scénář ke třetímu Deadpoolovi se stále píše, podle nás je tato varianta stále pravděpodobná. Wolverine ale mohl dopadnout i ve vícero vesmírech naprosto stejně jako v Loganovi, což vlastně nevylučuje Jackmanův komentář.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /5

PecaCZE

To nikdo řešit nebude, to už je nám jasný, však se Logan i odehrává daleko v budoucnosti. Mě spíš vadí to, že prostě krásně ukončili Jackmana jako Wolverina a budou ho vracet a to bude vadit určitě i spoustu jiným fanouškům. Ten film se měl natočit prostě před Loganem. Ale čeho se asi nejvíc bojím je režisér Shawn Levy. Wolverine a Deadpool je dvojka na kterou se čekalo. Doufám že mu bude někdo hodně pomáhat a studio mu do toho bude mluvit. Říct že jeho filmy jsou Béčkový je ještě s nadsázkou. Vypadá to jako by si ho tam prosadil Reynolds ze známosti. Vždyť má na kontě jenom dětský komedie jako je Dvanáct do tuctu, Noc v muzeu a poslední dva filmy s Reynoldsem totálně jednoduchý filmy Free Guy a Projekt Adam. Smutný je taky že takový nesmysly si dokážou na sebe v americe slušně vydělat, ty kraviny s Reynoldsem nebo Rockem jako jsou Rychle a zběsile, 6 underground, Red Notice. Reynoldse jsem měl rád jako Deadpoola a taky má dobrej smysl pro humor ( pokud mu to někdo nepíše ). Ale šáhne po každý roli co se mu nabídne.

28.12.2022 | 17:25:07
Basim

No ve dvojce deadpoola už Deadpool vnímal že je Wolverine po smrti a ještě se odpálil kvůli tomu a přežil a pak si z toho ještě dělal prdel :D

#4 Wyrmberg Kring
28.12.2022 | 18:11:18
Methew

Podľa mňa je Logan aj tak úplná srakča, vôbec sa mi ten film nepáčil a som len rád, že Deadpool má cestovať v čase a zachrániť Logana pred smrťou… to bol predsa odkaz Deadpool 2, tak neviem kto čo zas rieši. Hlavne, že pred tým všetkým vymývali mozgy o tom ako Logan musí skončiť lebo Hugh Jackman má rakovinu… to zrazu už neplatí?! Nie, teraz si niekto musel vymyslieť dôvod… lol

29.12.2022 | 17:40:38
Wyrmberg Kring

#2 Basim: To bude tím, že Deadpool viděl v kině Logana!

#5 Basim
30.12.2022 | 8:02:48
Basim

#4 Wyrmberg Kring: Mohli by ho dát i do avengers secret war protože tam Wolverine byl také v tom komiksu. On byl dokonce členem Avengers.

12.1.2023 | 10:33:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama