X-Men Kevin Feige nám podává up-date ohledně jeho X-Menů a Deadpoola

Kevin Feige nám podává up-date ohledně jeho X-Menů a Deadpoola

Kevin Feige nám podává up-date ohledně jeho X-Menů a Deadpoola

Téměř všechny komiksové postavy od Marvelu jsou nyní doma pod stříškou Disneyho. Je tedy otázkou času, než se objeví na filmových plátnech (nebo také v seriálu pro Disney+). Kevin Feige si udělal chvilku času a rozpovídal se o mutantech a o plánech do budoucích let.

18 1
12.1.2021

Deadpool 3 je rozhodně blíž než kterýkoliv jiný film ze světa mutantů. Kevin Feige se měl šanci rozpovídat pro Collider, kde potvrdil to, co nějakou dobu víme. Deadpoola 3 se skutečně časem dočkáme, půjde o mládeži nepřístupný film a bude se pokračovat v podobném duchu jako u předchozích dvou filmů. Aktuálně se pracuje na scénáři a Ryan Reynolds na vše pečlivě dohlíží.

Feige si velice pochvaloval spolupráci s Reynoldsem, který má pro vtip přirozený talent. Zřejmě se znovu podílí na celém filmu jako producent, takže doufejme, že o kvalitu bude postaráno. Feige dále prozradil, že letos se opravdu nezačne natáčet. Zaprvé už i tak má Disney plný kalendář svých projektů, které aktuálně připravuje, a zadruhé Reynolds letos už na další natáčení nemá čas. Kdy bychom ovšem film mohli vidět?


(Feige se nemůže dočkat, až mutanti vstoupí do světa MCU. Foto: Disney)

Zřejmě není úplně kam spěchat. Do pěti let tu film asi mít budeme, ale nečekejme, že to bude o něco dříve. Důležité na zprávě je to, že se film chystá a bude součástí MCU. A jak to vypadá s X-Meny? Tady je to už složitější. Feige přiznal, že do poslední chvíle s mutanty nepočítali, a tak se celá čtvrtá fáze začala připravovat ještě před oficiální akvizicí Foxu do Disneyho.

Na první film s mutanty si tedy počkáme více než pět let. Není přesto důvod smutnit. Feige dále zmínil, že prakticky neexistuje týmová porada, na které by se někdo o X-Menech nezmínil. Lze předpokládat, že nám tvůrci budou X-Meny představovat postupně v malých rolích ve filmech někoho jiného. Takové nenásilné cameo lze hravě zahrnout téměř do jakéhokoliv filmu.

Otázka je, kdo bude tou první vlaštovkou. Kdysi se spekulovalo o Storm v připravovaném filmu Black Panther 2, nicméně to už je zřejmě pasé. Největší šancí na zjev mutantů má očekávaný hit WandaVision. Tam se totiž má objevit Evan Peters a všichni tak nějak doufají, že by si mohl zahrát Quicksilvera z alternativního vesmíru. Tak držte palce, snad to vyjde.

Těšíte se na film ze světa mutantů pod vedením Kevina Feige? A je dobře, že Reynolds má i tvůrčí kontrolu nad svým Deadpoolem 3?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /6

DC Expert

A co dát x-meny jako seriál na Disney+ Nebo pak nahrát podle komiksu avengers vs X-men. Vím že by to byl trhák než ty dva nepovedené filmy avengers!

#5 Martrix
13.1.2021 | 9:47:03
Ratemus

Podle drbů se má celá další éra (třetí) po secret wars věnovat hlavně mutantům a hlavní téma má být právě avengers vs xmen… Které dva nepovedené filmy? Jako infinity war a Endgame?

#3 CaptainDeadpool #4 Fat Tony
13.1.2021 | 17:58:34
CaptainDeadpool

#2 Ratemus: taky si říkám :D :D ale víš co, DC Expert :D :D jen závidí :D

13.1.2021 | 20:19:46
Fat Tony

#2 Ratemus: Infinity war a Endgame boli prave tie najlepsie :D MNe sa napr. moc nelubil Civil War…

#6 Ratemus
14.1.2021 | 8:07:45
Martrix

#1 DC Expert: chápu, spousta DC expertů ztratila po těch DC průserech soudnost. To ty popraskaný cévky. Vygoogli si pls Avengers od Marvel a hned potom slovo nepovedený a zkus to znova poskládat dohromady…

14.1.2021 | 16:18:58
Ratemus

#4 Fat Tony: jo s tím souhlasím, proto mi to přijde divné to prohlášení

14.1.2021 | 21:18:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců