X-Men Logan: Venku jsou první recenze, jak si film zatím vede?

Logan: Venku jsou první recenze, jak si film zatím vede?

Logan: Venku jsou první recenze, jak si film zatím vede?

Už za dva týdny budeme moci navštívit kina a zhlédnout film Logan, kde se definitivně rozloučíme s Wolverinem v podání Hugha Jackmana. Závěrečná část trilogie o mutantovi s adamantiovými drápy se už dostala k novinářům, kteří měli možnost se na film podívat. Jaký podle nich je?


13 0
24.2.2017

Zhruba před měsícem jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme psali, že novináři měli možnost vidět prvních čtyřicet minut filmu a názory byly vesměs pozitivní. Film Logan má sice premiéru až 2. března, ale studio Fox v čele s režisérem Jamesem Mangoldem přistoupilo na zajímavou strategii a dva týdny před premiérou pustili novinářům celý film.

Fox a Mangold jsou si svým filmem natolik jistí, že očekávají, že recenze budou pozitivní. Chtějí tak dát vědět dopředu, že Logan za to bude stát. Další důvod, proč se nakonec studio k této strategii přiklonilo, může být to, že Fox chce trošku uklidnit situaci po všech potížích s hlavní x-menovskou sérií, o nichž jsme v posledních týdnech psali. Zatím se zdá, že se jedná o brilantní tah.


(Hlavní postavy filmu se nám představí v trošku jiném světle, než jsme zvyklí. Foto: Fox)

Novináři mohou už nyní psát plnohodnotné recenze, které jsou převážně pozitivní. Hugh Jackman se do své role Wolverina vrátil se ctí. Ztrhaného chlapa, kterého nebaví život, hraje skvěle. Dobrého výkonu se dočkáme i v případě Patricka Stewarta, který nyní hraje tak trochu jiného Profesora X. Vždycky jsme byli zvyklí na moudrého elegána v obleku, nyní Patrick hraje spíše senilního muže, kterého konečně dohonilo stáří.

Pochval se samozřejmě dočkala i X-23 v podání Dafne Keen, ke které si údajně divák dokáže najít cestu, i když ve filmu nemluví. Novináři oceňují film i z jiného pohledu. Už i film Wolverine byl z jistého pohledu odvážný, ale Logan jde ještě dál. Film má s ostatními komiksovými filmy společného jen máloco a i od zbytku X-Men filmů se velice liší. To vše je myšleno v dobrém slova smyslu.

Film je jiný svým pojetím, atmosférou, Rkovým ratingem, příběhem a stylem vyprávěním. Údajně jsme ještě na filmových plátnech nic takového neviděli. Logan zcela vybočuje od klasických Marvel filmů. Recenze se občas zmiňují o přehlížení kontinuity světa X-Menů. Snímek se odehrává v roce 2029 a všechny předchozí události působí spíše jako legendy, které se možná staly a možná také ne. Výsledný film ale podle novinářů stojí za to a jedná se o důstojné rozloučení s Wolverinem.

Poctíte svou návštěvou kina? Jak si myslíte, že tvůrci zakončí příběh mutanta s adamantiový­mi drápy?

Diskuze /5

filipas

Už za týden :D

24.2.2017 | 15:34:47
Lex Luthor

mohli by dát Wolwerina MCU

#3 Railbot
24.2.2017 | 15:57:05
Railbot

#2 Lex Luthor: nikdy. Dokud nebudou dřít bídu jako Sony.

24.2.2017 | 20:10:20
Lex Luthor

škoda rád bych viděl Wolwerina a Kapitána Ameriku jako spojence v hraném filmu mají společnou minulost

24.2.2017 | 23:16:02
PetrUrbánek

Podle mě Profesor zemře… A Logan? Kdo ví každopádně jdu zítra na předpremierů :3 takže se těším

28.2.2017 | 23:30:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy