X-Men
89/100 - 49×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Gambit

Gambit

Drzý frajírek, který je jakýmsi anti-hrdinou. Ví, co je správné udělat, ale když z toho může sám vytěžit, jde Gambit do toho.

Sezóny 1
2009 - 2009

Informace

Skutečné jméno: Remy Etienne LeBeau
Přezdívka: Gambit
Druh: mutant
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Představitelé: Taylor Kitsch
Autoři postavy: Chris Claremont, Jim Lee
Poprvé se objevil v: Uncanny X-Men Annual #14
Rok vzniku: 1963

Filmy

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Filmový příběh

Gambit je mutantem z New Orleans, který dokáže přesměrovat svou kinetickou energii do specifických předmětů. Remy LeBeau v boji používá především karty, ke kterým má vřelý vztah, ostatně jako k celému hazardu. Pokud ho někdo hledá, nejsnadnější je vyrazit do nejbližšího kasína. Gambit taktéž v boji používá svou kinetickou tyč, která mu umožňuje lépe bojovat se silnějšími protivníky.

Wolverine se od Bloba dozví, že existuje pouze jediný mutant, který dokázal uprchnout z přísně střeženého vězení Williama Strykera – Gambit. Za ním se tedy Logan vydává. Remy zpočátku odmítá Wolverinovi pomoci, poté si ale uvědomí, že s Loganovou pomocí dokáže osvobodit všechny uvězněné mutanty na ostrově. Gambitovo svědomí tedy nedovolí ostatním pomoci a na krátký okamžik s Wolverinem spojí síly a pomůže Loganovi vysvobodit svou milou Silverfox a další zajaté mutanty.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Mně tam Taylor sednul :-)

webmaster, grafik
17.2.2018 | 12:28:09

Zajímavosti

Bude Thing poslední posilou Deadpoola 3 z foxovských komiksových filmů?

Bude Thing poslední posilou Deadpoola 3 z foxovských komiksových filmů?

Ryan Reynolds se ničím netají a osud třetího filmu vsadil na mnohovesmír. Ano, ten mnohovesmír, který se nejednomu fanouškovi začíná malinko zajídat. Ale u Reynoldse máme naději, že tentokrát vše bude provedeno správně, přirozeně a opodstatněně. Nyní tu máme další možnou posilu.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama