Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Davis

Davis

Davis

Věrný agent S.H.I.E.L.D.u, který se vrátil do služby i po jeho pádu a infiltraci Hydrou.

Sezóny 4
2013 - 2019

Základní informace

  • Skutečným jménem: Davis D. Davis
  • Příslušnost: S.H.I.E.L.D.
  • Poprvé se objevil v: Repairs
  • Hraje: Max Osinski

První série

Davis se na scéně poprvé objevil ve chvíli, kdy Coulsonův tým vyšetřoval StatiCorp v Batesville, kde došlo ke zničení urychlovače částic. Když Leo Fitz dokončil svůj průzkum s pomocí D.W.A.R.F.ů, informoval Davise, že má sbalit zbytek vybavení a odvézt je zpátky na jejich mobilní základnu v letadle. Davis na tyto příkazy kývl a dal se do práce.

Čtvrtá série

Po pádu S.H.I.E.L.D.u se Davis opět připojil k organizaci, když se vedení ujal Jeffrey Mace. Touto dobou byl již ženatý a občas o tom s ostatními agenty diskutoval. Časem se stále více zapojoval do akce a fungoval v úderné jednotce, která obvykle doprovázela Coulsonův tým v akci. Nápomocný tak byl například ve vězení v Los Angeles nebo při záchraně Koenigů. Když měl tým problémy s Aidou a LMD, byl Davis v přední linii, aby se s ní vyrovnal.


Pátá série

Nějakou dobu si všichni mysleli, že Davis během akce zemřel, ale byl pouze těžce zraněn a ze zranění se vzpamatoval. Záchrana přišla ze strany Deathloka, který základnu vysvobodil a později byli všichni kontaktování Dekem a přivedeni do Majáku, kde se konala svatba mezi Fitzem a Simmonsovou. Od této doby začal Davis působit jako pilot a doprovázel agentky při jejich honu za gravitoniem. Maják byl nakonec napaden Remorathy a Davis opět musel čelit nebezpečnému nepříteli v úzkých chodbách. Spolu s May pak pilotoval Zephyr do vesmíru, kde mimozemšťané drželi Coulsona, jehož se týmu podařilo osvobodit. Nakonec nastala bitva o Chicago, kterou S.H.I.E.L.D. vyhrál, ale přišel o Fitze. Jelikož ale tým cestoval časem zpátky a jeden Fitz byl ještě v časové kapsli, byl jedním z dobrovolníků na cestě za jeho záchranou.

Šestá série

Tým zachraňující Fitze cestoval z planety na planetu, ale nebyli příliš úspěšní. Na jedné z nich dokonce Davis ukradl pero, protože si myslel, že je přímo úžasné. Po roce hledání našli Fitzovu loď zničenou a pokračovali v hledání. Nakonec zjistili, že je Fitz na Kitsonu, ale samozřejmě je zde nečekalo příjemné přivítání. Davis zde navíc požil mimozemské halucinogeny a zažil tak nečekaný trip. Když byli s Fitzem konečně sjednoceni, museli se dostat zpátky na Zemi, ale v tom jim bránili Chronicomové. S Piper a Daisy se zpátky domů dostali, ale na Fitze a Simmonsovou museli ještě nějakou dobu počkat. Na Zemi však řešili zcela jiné problémy, které se brzy propojily s těmi kosmickými, jelikož šlo o mimozemské milence Sarge a Izel. Rudovlasá mimozemšťanka ale nebyla tak milá, jak na první pohled působila a dokonce dokázala posednout těla ostatních. Ovládla tak právě Davise, který následkem toho i zemřel, jelikož kvůli ní spáchal sebevraždu.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Agent 0-8-4

Davis bol postava, ktorá sa z nezaujímavej postavy vypracoval na jednu z hlavných…

28.7.2020 | 11:28:50
CoRnDuCK

Sympatický :)

26.7.2020 | 18:45:08

Stav překladu

Epizoda S07E11: Brand New Day

cz20%

Překlad: @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Letos se definitivně dočkáme ukončení Agentů S.H.I.E.L.D.u a fanoušky proto zajímá, co se stane s jejich oblíbenými postavami. Internetové zdroje například tvrdí, že by minimálně jedna postava měla dostat vlastní projekt. Můžeme takovým zprávám ale věřit?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás