Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Davis

Davis

Věrný agent S.H.I.E.L.D.u, který se vrátil do služby i po jeho pádu a infiltraci Hydrou.

Sezóny 5
2013 - 2020

Základní informace

  • Skutečným jménem: Davis D. Davis
  • Příslušnost: S.H.I.E.L.D.
  • Poprvé se objevil v: Repairs
  • Hraje: Max Osinski

První série

Davis se na scéně poprvé objevil ve chvíli, kdy Coulsonův tým vyšetřoval StatiCorp v Batesville, kde došlo ke zničení urychlovače částic. Když Leo Fitz dokončil svůj průzkum s pomocí D.W.A.R.F.ů, informoval Davise, že má sbalit zbytek vybavení a odvézt je zpátky na jejich mobilní základnu v letadle. Davis na tyto příkazy kývl a dal se do práce.

Čtvrtá série

Po pádu S.H.I.E.L.D.u se Davis opět připojil k organizaci, když se vedení ujal Jeffrey Mace. Touto dobou byl již ženatý a občas o tom s ostatními agenty diskutoval. Časem se stále více zapojoval do akce a fungoval v úderné jednotce, která obvykle doprovázela Coulsonův tým v akci. Nápomocný tak byl například ve vězení v Los Angeles nebo při záchraně Koenigů. Když měl tým problémy s Aidou a LMD, byl Davis v přední linii, aby se s ní vyrovnal.

Pátá série

Nějakou dobu si všichni mysleli, že Davis během akce zemřel, ale byl pouze těžce zraněn a ze zranění se vzpamatoval. Záchrana přišla ze strany Deathloka, který základnu vysvobodil a později byli všichni kontaktování Dekem a přivedeni do Majáku, kde se konala svatba mezi Fitzem a Simmonsovou. Od této doby začal Davis působit jako pilot a doprovázel agentky při jejich honu za gravitoniem. Maják byl nakonec napaden Remorathy a Davis opět musel čelit nebezpečnému nepříteli v úzkých chodbách. Spolu s May pak pilotoval Zephyr do vesmíru, kde mimozemšťané drželi Coulsona, jehož se týmu podařilo osvobodit. Nakonec nastala bitva o Chicago, kterou S.H.I.E.L.D. vyhrál, ale přišel o Fitze. Jelikož ale tým cestoval časem zpátky a jeden Fitz byl ještě v časové kapsli, byl jedním z dobrovolníků na cestě za jeho záchranou.

Šestá série

Tým zachraňující Fitze cestoval z planety na planetu, ale nebyli příliš úspěšní. Na jedné z nich dokonce Davis ukradl pero, protože si myslel, že je přímo úžasné. Po roce hledání našli Fitzovu loď zničenou a pokračovali v hledání. Nakonec zjistili, že je Fitz na Kitsonu, ale samozřejmě je zde nečekalo příjemné přivítání. Davis zde navíc požil mimozemské halucinogeny a zažil tak nečekaný trip. Když byli s Fitzem konečně sjednoceni, museli se dostat zpátky na Zemi, ale v tom jim bránili Chronicomové. S Piper a Daisy se zpátky domů dostali, ale na Fitze a Simmonsovou museli ještě nějakou dobu počkat. Na Zemi však řešili zcela jiné problémy, které se brzy propojily s těmi kosmickými, jelikož šlo o mimozemské milence Sarge a Izel. Rudovlasá mimozemšťanka ale nebyla tak milá, jak na první pohled působila a dokonce dokázala posednout těla ostatních. Ovládla tak právě Davise, který následkem toho i zemřel, jelikož kvůli ní spáchal sebevraždu.

Sedmá série

Fitz a Jemma dali Piper během boje s Izel možnost přát si cokoliv, pokud jim ochrání to, co je pro něj nejdražší. Piper svůj úkol splnila a přála si, aby vytvořili robotickou kopii Davise, který se pak opět aktivně účastnil misí S.H.I.E.L.D.u. Spolu s Piper a Yo-Yo tak fungovali jako úderný tým, který nenápadně vnikal na různá místa. V roce 2020 tak během jedné akce Davis řídil, zatímco jej Piper popuzovala, že by měl řídit lépe, jelikož je počítač. Yo-Yo pak z auta vyběhla a vyrazila na svou misi.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Jsem ráda, že se vrátil i když jen jako LMD.

9.2.2021 | 21:08:58
maczech

Klaďas. Škoda jen, že neměl více prostoru.

21.9.2020 | 10:24:34
CoRnDuCK

Sympatický :)

26.7.2020 | 18:45:08

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama