American Dad! (Americký táta) S17E08: Dancin' A-with My Cell

S17E08: Dancin' A-with My Cell

S17E08: Dancin' A-with My Cell

Během stavby závodní postele Stan zjistí, že celá jeho rodina je banda padavek, lenochů a dámiček. V CIA v tu dobu náhodou probíhá experiment s úpravou DNA, tak si Stan od Dr. Dubse půjčí pár hraček a Hayley, Stevea a Francine upraví k obrazu svému. Jak to ale už bývá zvykem, nedopadne to dobře a Stan bude muset zažehnávat pohromu, kterou odstartoval.

cz sk
8.6.2021
600 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
87/100 - 45×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Vysílá se
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stav překladu

Epizoda S17E16: Plot Heavy

cz0%
Odhadované dokončení 10.8. | 23:59

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás