Arrow Poznejte svého nepřítele: Bronze Tiger

Poznejte svého nepřítele: Bronze Tiger

Poznejte svého nepřítele: Bronze Tiger

Ve druhé epizodě druhé série se dočkáme dalšího obávaného záporáka, jímž bude Bronze Tiger! Pojďme si tuto postavu více přiblížit.

2 0
13.10.2013

Komiksová postava Bronze Tiger aka Benjamin Turner je dalším výtvorem DC Comics. Poprvé se objevil v komiksu Richard Dragon, Kung Fu Fighter #1 (květen 1975) vytvořený triem Dennis O'Neil, Jim Berry a Leo Duranona (všichni tři jsou ze společnosti DC Comics).

Ben Turner pochází z černošské čtvrti města Central City. Když mu bylo pouhých 10 let, tak viděl vraždu svých rodičů. Jejich vraha zabil kuchyňským nožem a od té doby v sobě pociťuje vztek, který se snažil potlačit během bojového umění, kterému se začal věnovat. Po nějakém čase se Ben rozhodl odcestovat na Dálný východ, aby se dokázal smířit se svými démony. Zde se setkává s O-Senseiem, u kterého se začal vyučovat a stal se jeho učněm.


Benjamin dostal od Ligy zabijáků nabídku, že se k nim může přidat, ale odmítl. Taková nabídka se však neodmítá, proto zabili jeho milenku, unesli Benjamina a vymyli mu mozek, čímž z něj udělali nového muže: Bronze Tiger. Na hlavě začal nosit masku tygra, aby nedošlo k prozrazení jeho identity, kterou znala jen Liga zabijáků.

Z Benjena se začal stávat obávaný zabiják. Stal se jedním z nejhledanějších a nejnebezpečnějších kriminálníků na světě. Avšak vše má ale svůj konec a Bronze Tiger byl nakonec zachráněn Rickem Flagem a Amandou Waller, kteří jej zrekrutovali do svého týmu Suicide Squad. O Benjaminovi Turnerovi bych mohl psát dále, např. o jeho postupu v Suicide Squad, ale to není podstatné pro seriál Arrow.

Nyní si trochu shrneme jeho vlastnosti a dovednosti. Bronze Tiger je další postavou DC Comics, který nemá superschopnosti. Jeho dovednosti jsou hlavně v oblasti bojového umění, které se naučil na Dálném východě. Jedná se hlavně o bojové umění Dragon Style Kung Fu, Hapkido, Jeet Kune Do a Savate. Považuje se za tygra, proto často bojuje s železnými drápy, které má připevněné na rukách.

V seriálu Arrow se Bronze Tiger objeví v druhé epizodě druhé série po boku Chiny White. Stane se tak dalším oponentem Olivera Queena, kterému pěkně zavaří. Tuto postavu ztvární americký herec Michael Jai White. Podle prvních promo fotek vypadá Bronze Tiger opravdu dobře, tak proto doufejme, že si jej užijeme víc, než jen v jedné epizodě.

Diskuze /8

Giros/Matis

je popsán zajímavě, tak už se těším jak se v seriálu uvede on sám.

13.10.2013 | 21:31:05
Jacob92

China White,Bronze Tiger,Deadshot ..nemyslím, že to budú hlavné záporné postavy. Očakávam ešte niekoho + záporak na ostrove.

13.10.2013 | 22:12:59
myroslav

ani nebudú … toto sú skôr epizódne postavy, v ktorých nám predstavujú viac či menej známe postavy z DC univerza. Myslím však, že sa môžeme tešiť na Suicide Squad aj v Arrowovi. Plus baví ma pozerať ako si tvorcovia jednodlivé postavy „upravujú“ pre vlastné potreby (napr. gróf Vertigo, Royal Flush Gang a iné)

#4 Xavik
14.10.2013 | 20:48:47
Xavik

#3 myroslav: Nemusí být pravda. Chiny White, Deadshota (hlavně kvůli Digglovi) a např. i Hraběte jsme se dočkali vícekrát, než jen jednou, tak třeba k tomu dojde i u Bronzového Tygra. :) Ale máš pravdu určitě v tom, že tvůrci jsou kreativní a v seriálu to dávají najevo. :)

admin
14.10.2013 | 22:31:24
Nameless Man

Podle fotky to bude spíš Black Tiger ne :D

#6 Xavik #8 DiceCze
15.10.2013 | 14:48:52
Xavik

#5 Nameless Man: Too racist!! :D :D

#7 Nameless Man
admin
15.10.2013 | 23:02:48
Nameless Man

No dobře tak tedy Afro American Tiger a nebo ještě lépe, Afro American Wolverine :D Každopádně jsem rád že mu nedali nějakou helmu s ušima a fousky. #6 Xavik:

16.10.2013 | 20:02:06
DiceCze

#5 Nameless Man: Takhle už jsem se dlouho nezasmál :D Díky

17.10.2013 | 15:13:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás