Arrow 6 spoilerů od Stephena Amella a Marca Guggenheima

6 spoilerů od Stephena Amella a Marca Guggenheima

6 spoilerů od Stephena Amella a Marca Guggenheima

V následujícím článku si můžete přečíst šest zajímavých spoilerů, které nás čekají v nadcházejícíh epizodách. Vstup jen na vlastní nebezpečí!


4 0
6.2.2014

ROY SE PŘIDÁVÁ K TÝMU ARROW

Výkonný producent seriálu – Marc Guggenheim, který napsal epizodu 2×12 Tremors, mlluví o tom, zda v nejbližší době uvidíme Roye v kostýmu.


Marc Gugenheim: „Pokud by se lidé najednou prostě jen oblékli do kostýmu a začali po boku Olivera bojovat se zločinem, myslím si, že by to shazovalo vše, čím si Oliver za pět let na ostrově prošel. Pokud by to bylo tak snadné jako nasadit si masku, mohl by to dělat každý a pět let pekla, které transformovalo Olivera na Arrowa, by ztratilo smysl. Takže jsme velice opatrní, ale zároveň se snažíme rozšířit okruh lidí, kterým Oliver své tajemství svěří, protože nám to otevře vrátka novému příběhu postavy.“

EPIZODA 13 – „Heir to the Demon“

V epizodě, jež bude odvysílána 5. února se vrací Liga Stínů a spolu s ní se nám poprvé představí také Nyssa al Ghul, dcera Batmanova nepřítele – Ra's al Ghula.

Marc Guggenheim: „Ligu Stínů jste rozhodně neviděli naposledy, ale jejich role v příběhu Vás pravděpodobně překvapí. Není to tak, jak byste čekali.“

Stephen Amell: „Je to něco, co jsme zatím ještě neviděli… Myslím si, že můžu s jistotou říci, že Slade je naším největším záporákem, ale zatím nevíme, jaký je jeho plán. Až to zjistíme, mohl by zahrnovat Ligu Stínů? Samozřejmě. V epizodě 13 se také setkáme s dalším členem Ligy Stínů.“

OLIVER VS. SLADE

Stephen Amell mluví o práci s Manu Bennettem.

Stephen Amell: "Je to skvělé. Manu je velice náruživý. Je neuvěřitelně vybíravý a náročný, co se příběhu a postavy týká a způsob jakým se pohybuje a jak se obléká. Je zajímavé ho sledovat.

Slade v současnosti je dalším stupněm toho, kým byl na ostrově. A já mohu být jen tak dobrý, jak dobří jsou naši záporáci. Pokud by tady nebyl někdo hrozivý, vzbuzující respekt, s kým bych mohl bojovat, sázky by nebyly dost vysoké. Práce s Manu Bennettem dělá vše předsvědčivější. Jeho verzi Sladea, kterou v přítomnosti vidám,e zbožňuji, stejně tak vše, co jsme doposud viděli."

EPIZODA 15 – „The Promise“

Zatímco většina epizod seriálu se odehrává pouze z 25 % na ostrově, kde byl Oliver pět let uvězněn, epizoda 2×15 je pravým opakem. Z přítomnosti ve Starling City bude v této epizodě pouze pár scén. (Os. pozn. Předpokládám, že můžeme očekávat, že tato epizoda bude v podobném stylu jako 1×14 The Odyssey.)

Stephen Amell: "Je to dost vyčerpávající. Tenhle rok mám věci docela dobře uchopeny v rukou. Minulý rok jsem byl překvapený, protože po skončení natáčení jsem byl měsíc a půl nemocný. Mé tělo prostě vypovědělo službu. Tenhle rok jsme jsme měli epizody, během jejichž natáčení jsem měl dva i tři dny volna.

Tato epizoda je zaměřena na flashbacky z ostrova, takže to rozhodně nebyla jedna z těch, kdy jsem měl volno. Natáčel jsem každý den, s výjimkou dne, kdy jsem letěl na konferenci do Los Angeles, ale tu noc jsem letěl zase zpět na natáčení. Bylo to docela drsné, ale není to skutečný problém."

EPIZODA 17 – „Birds of Prey“

S Black Canary (Caity Lotz) na scéně, v epizodě 17 se vrací Huntress (Jessica de Gouw), postava, jež je v komiksech spárována s Canary a jsou součástí týmu hrdinů – Birds of Prey.

Stephen Amell: „Je to úžasné. Je skvělé mít Jessicu zpátky. V 1. sérii byla skvělá. K dispozici je romantická historie, kterou Oliver a Huntress sdílí, což je vždy zábavné hrát. Huntress je opravdu drsná postava. A Birds of Prey – ve spojení s komiksovou historií, očekávám, že tato epizoda bude impozantní podívanou.“

RA'S AL GHUL

Batmanův protivník byl v seriálu již párkrát zmíněn. Jak už Stephen Amell několikrát při různých příležitostech řekl, žádné jméno v seriálu není zmíněno bezdůvodně. Můžeme tedy očekávat, že se Ra's al Ghul brzy objeví ve Starling City?

Marc Guggenheim: (směje se) „Tohle nemůžu komentovat!“

Stephen Amell: „Doufám v to! Opravdu doufám, že ano. Doufám, že DC nám dá příležitost tuto postavu použít. Jsme na dobré cestě, takže nakonec se tak snad stane. Bylo by to skvělé. Tohle má mou plnou podporu.“

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /10

kiso1561

Liga Stínů bola len v Batmanovi tu je to Liga zabijáků.

#5 Hanzen
6.2.2014 | 16:52:01
Elhonzo

Je hezké že jediná Nyssa ví jak se vyslovuje otcovo jméno :-D

6.2.2014 | 16:57:13
Giros/Matis

Sleduju seriál už od samých začátků (první epizody) a za ty dva roky je to s každým dílem lepší a lepší, postavy jsou propracovanější, doslova se můžeme vcítit do jejich kůže, epizody napínavější a děj do budoucna je čím dál tajemnější. Seriál každým dílem odpoví na pár otázek, aby se jich mohlo vyrojit dvakrát tolik. Jen tak dál.

6.2.2014 | 17:23:42
Wolfenstein

Oliverova psycho bejvalka se vrátí, to bude síla.

6.2.2014 | 18:33:04
Hanzen

#1 kiso1561: To je to samé!

6.2.2014 | 19:22:16
Freezer22

Tak správný název je League of Shadows a ne League of Assassin's, ale myslím, že to nevadí.. postavy jsou stejné a prostě je to super!!! Ale nevím zda-li je Ra's al Ghul ještě naživu.. Jestli totiž někdy chtějí obsadit Arrow do filmu Justice League, tak jak asi většina fandu DCC ví, tak Ra's al Ghul byl zabit Batmanem ve filmu Batman Begins (pochybuji totiž že to přežil) takže ať už se objeví Ra's ve Starling City, nebo ne, tak každopádně Oliver ho nesejme. To by v případě, že je naživu, udělal v budoucnu Bruce Wayne. Ale moc doufám v to, že Green Arrow bude obsazen do filmu Justice League, protože hned po Batmanovi je to má nejoblíbenější postava z DCC.

#7 wsx741 #8 Nicolas
6.2.2014 | 22:01:04
wsx741

#6 Freezer22: Pokud natočej Justice League, tak nepoužijou Nolanovu trilogii, ale Afflecka ze Superman vs Batman . Jestli to do tý doby zase nezačnou od začátku.

6.2.2014 | 22:44:42
Nicolas

#6 Freezer22: Originální název je League of Assassins… Shadow to pojmenoval pouze Nolan. A Rase… jak asi komiksový znalci vědí (pro ty kdo ne, tak asi spoiler :-D )… nezabil nikdo, protože je nesmrtelný (a pokud se tu objeví Flash, tak klidně budu věřit i v nesmrtelnost Ras al Ghula). Jinak to co si přeju ze všeho nejvíc je vidět Deathstroka a Merlyna, jak týmově nakopou GA jeho pozadí :-D

6.2.2014 | 23:08:09
bSaR

Freezer22: Jak tady už bylo jednou řečeno, trilogie o Temném Rytíři, momentálně tvořený JL a seriál Arrow nejsou žádným způsoben propojeny. Ale postavu GA ve filmovém JL universu bych si také nechal líbit (i když by byl ztvárněn jiným hercem) stejně jako postupné zformování seriálové JL (Batmana bych jen tak líznul, aby jsme věděli, že tam je → stejně ho znají úplně všichni, kromě Flashe bych zařadil také seriál o Night Wingovi). Ať to bude jak chce, tak se těším na to, kam to povede.

7.2.2014 | 19:15:19
deasiel

tak určitě v JL by Green Arrowa hrál někdo jiný ještě žádný seriálový herec nehrál svojí postavu ve filmu a taky by mě zajímalo jestli se v seriálu objevý Solomon Grundy když už tam dali možnost k jeho vzniku

11.2.2014 | 19:58:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E01: Fallout

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E01 HDTV x264-LOL
  • … S06E01 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E01 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás