Arrow Finále bude obsahovat několik překvapivých scén z flashbacků

Finále bude obsahovat několik překvapivých scén z flashbacků

Finále bude obsahovat několik překvapivých scén z flashbacků

Všichni již vědí, že se v letošním finále dočkáme scén z flashbacků, kde bude Oliver zachráněn z ostrova Lian Yu. Kromě nich se však dočkáme i něčeho jiného.


25 0
25.4.2017

Letošní finále nebude speciální pouze v tom, že se Oliver a Prometheus střetnou v posledním souboji, a to na ostrově Lian Yu, ale zároveň dojde k ukončení pětiletých flashbacků, které nás po celou dobu seriálu doprovázely. V nich jsme mohli vidět, jak Oliver pět let přežíval před tím, než se z něj stal samozvaný strážce. Ikonické na tom bude právě to, že letošní finále proběhne v obou dějových linkách pravě na již zmiňovaném ostrově.

A nejenom to, ve flashbacích nás čeká jedno překvapení. „Povedlo se nám udělat scény, které ukáží chvíle těsně před tím, než jsme poprvé viděli Olivera v pilotním díle, takže před tím, než hořícím šípem udělal signální oheň. Zároveň se dočkáme scén chvíli poté, co byl Oliver zachráněn. Jsou to scény plné emocí, které se v pilotu neobjevily,“ řekla Wendy Mericle.


(Foto: CW)

Flashbacky budou tedy končit nejenom starými záběry z pilotního dílu, ale zároveň se dočkáme několika nových scén. Zajímavé budou scény především ty, které budou následovat poté, co bude Oliver zachráněn.

Zdroj článku: EW

Diskuze /7

Lex Luthor

Super na tohle se těším nejvíc, možná od začátku seriálu události těsně před startem pilotu, jak zarostlí Oliver běží lesem.

25.4.2017 | 18:50:17
dagsoftware

to by mohli v ďalšej sérii pokračovať s flashbackmi z 1. série, napr. z vystrihnutými scénami a pod.

25.4.2017 | 21:00:17
Lex Luthor

Flashbacky by se nejspíš v šesté řadě měli soustředit na vedlejší postavy, ale uvítal bych flashbacky Black Siren, takový alternativní děj Arrowa ze Země 2.

25.4.2017 | 22:58:22
Tomvlk

ve flashbacích by mohli ukazovat, co se děje ve Star(ling) City během letní pauzy :D

#6 červený gumáky
25.4.2017 | 23:34:31
league

Já se nejvíc těším na šestou sérii flasbecky black siren ze země 2 to bude super.

26.4.2017 | 8:53:09
červený gumáky

#4 Tomvlk: to by bylo zajimavy :D

26.4.2017 | 18:56:48
Lex Luthor

Taky bych rád viděl co se děje v létě ve městě. Už zítra je další epizoda at už je čtvrtek odpoledne uvidíme co z toho bude tentokrát. Helix vs tým Arrow.

26.4.2017 | 22:19:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás