Arrow Herci se vyjadřují k ukončení seriálu Arrow

Herci se vyjadřují k ukončení seriálu Arrow

Herci se vyjadřují k ukončení seriálu Arrow

Seriál Arrow je tu s námi už od roku 2012, což znamená, že přirostl k srdci nejednomu herci. Když se hlavní herci dozvěděli o ukončení, tak vzkázali fanouškům skrze sociální sítě, co na tento konec a obecně na seriál Arrow říkají.

17 0
9.3.2019

Stephen Amell

Hraní Olivera Queena bylo největší profesionální zkušeností v mém životě, ale samozvaným strážcem člověk nemůže být napořád. Arrow se vrátí s poslední řadou tento podzim, přičemž ta bude mít pouze 10 dílů. Je toho tolik, co bych chtěl říct, prozatím ale stačí říct, že vám děkuji.

David Ramsey

To byla ale skvělá jízda! Fanoušci seriálu Arrow jsou to, co si člověk ani nedokáže přát. Děkuji, že jste přivedli Johna Digglea aka Spartana k životu. Všechny vás mám moc rád. Nemohu se dočkat, až vám ukážeme vše, co pro vás máme připravené. Pojďme to ukončit ve velkém, no ne?


Colton Haynes

Nerad to říkám, ale seriál Arrow směřuje ke svému konci, osmá řada bude mít jen deset dílů. Děkuji všem, kteří se na seriál dívali. Měl jsem obrovské štěstí, že jsem se mohl podílet na tomto projektu. Nádherná zkušenost.

Colin Donnell

Být součástí tohoto seriálu už na jeho začátku a párkrát se do něj vrátit bylo něco, co pro mě moc znamená. Skvělá zkušenost, díky které mám doživotní přátele. Děkuji všem, kteří jste vzpomínali na Tommyho a gratuluju všem, kteří se na seriálu podíleli.

Katherine McNamara

Bylo mi ctí se vám představit v seriálu Arrow jako Mia Smoak. Gratuluji Stephenu Amellovi a celé stanici CW za takový úspěch a za možnost dodělat náš příběh tak, jak se to sluší a patří. Tak nás sledujte i nadále, čeká vás pořádný nářez.

Madison McLaughlin

Navždy budu vděčná za to, co se Evelyn naučila od Olivera a co jsem se já naučila od Stephena. Děkuji ti, žes mě naučil pár věcí s lukem a žes mi dal mou první tequilu. Obzvláště ti ale děkuji za to, žes mi pomáhal v situacích, ve kterých jsem si nevěděla moc rady. Zároveň moc zbožňuju celé obsazení. Bylo tam tolik zábavy, že jsem si kvůli záchvatům smíchu musela měnit spodní prádlo.

Juliana Harkavy

Seriál Arrow byl největším dobrodružstvím mého života. Pokud by toto bylo málo, tak jsem si díky tomuto seriálu našla přátele, které budu mít až do konce života. Za to jsem moc vděčná. Teď děláme vše pro poslední sérii a pro vás. Děkujeme za vaši lásku a podporu. Vážíme si vás více, než si myslíte.

Echo Kellum

Čeká nás konec jedné éry. Díky seriálu Arrow jsem si splnil hned několik snů. Jsem moc vděčný za to, že jsem se na tomto úžasném seriálu mohl podílet. Těším se na poslední řadu.

Rick Gonzalez

Jsem vděčný za to, že jsem mohl přivést Wild Doga na svět v seriálu Arrow. Děkuji scenáristům, producentům, hercům a štábu za to, že mě přivítali s otevřenou náručí. Všem fanouškům posílám jedno velké obětí. Naší povinností je vám teď představit úžasných posledních deset epizod.

Katie Cassidy

Už navždy budou mojí rodinou. Děkuji každému z nich, který mě nějak inspiroval, a to ať už jakkoliv. Díky vám jsem ženou, kterou jsem dnes. Navždy vám budu vděčná.

Zdroj článku: Spoiler TV

Diskuze /11

DC Expert

Felicity se radši nevyjádřila :D

#2 Kubyk002
9.3.2019 | 17:43:19
Kubyk002

#1 DC Expert: buďme rádi :D ta 7 sérií přesluhuje :D

#5 WolverineCzE
9.3.2019 | 19:28:40
Yoshiko

Zajímalo by mě, kde je vyjádření Emily, když jsem ho dnes odpoledne četla…

#4 Baltik #9 Xavik
redaktor
9.3.2019 | 23:26:44
Baltik

#3 Yoshiko: CENZURA! SDILEJTE, NEŠ TO SMAŽOU!

10.3.2019 | 0:00:01
WolverineCzE

#2 Kubyk002: to uz přesluhuje od 5.serié kde hned začali rychle vyvrazdit/zastavit padouchy

10.3.2019 | 8:49:54
RagnarokCzD

Zajímalo by mě proč autor článku neskloňuje jména. O_o

A dokut nikdo z nich neřekne, že seriál se ruší protože ztratil směr a šel do kopru … tak je to stejně jen hromada keců. :-/

10.3.2019 | 11:04:49
SAVO

Bůh Existuje !!! o jednu ultrasračku míň, děkujeme!!! :)

#9 Xavik
10.3.2019 | 11:42:21
Bane

Až na třetí a hlavně čtvrtou katastrofální řadu to byl dobrý seriál. :) Volové, kteří na něj nadávají, jsou asi nějací masochisté, kteří seriál nesnáší, ale musí na něj čumět, aby mohli kritizovat. Protože jinak si nedovedu představit, že by někdo byl takový blbec, že by kritizoval seriál, na který se před lety už přestal koukat. Ale jak vidíme, takových exotů je tu stále spousta. :) :D

10.3.2019 | 14:12:45
Xavik

#3 Yoshiko: Tak ona se k tomu vyjádřila až dnes, zatímco tento článek vyšel už včera. Tak asi proto?
#7 SAVO: Bůh neexistuje, když nám sem na web dovalil ultrasračku jako tebe.

admin
10.3.2019 | 15:01:47
stihac10

Prosím Vás, může mi někdo říct kdo ta vyjádření překládal?…

#11 Xavik
10.3.2019 | 21:05:01
Xavik

#10 stihac10: No tak já, samozřejmě. Je tam něco špatně?

admin
10.3.2019 | 22:07:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás