Talos

Talos

Bývalý generál Skrullů, který byl nucen odletět do azylu na Zem, kde žije nyní. Blízký přítel Nicka Furyho.

Sezóny 2
2019 - 2019

Talos byl bývalý generál rasy Skrullů na jejich domovské planetě Skrullos. Právě během jeho vlády vedl nekonečnou válku s Kree, kterou jasně prohrával. Bylo zabito několik milionů Skrullů a planeta zdevastována. Skrullové se rozletěli po celé galaxii, zatímco Talosovi pomohla jistá Mar-Vell, která pomohla najít Talosovi a jeho rodině útočiště na Zemi.

Talos tam žil několik let v utajení. Díky jeho schopnostem přeměnit se v kteroukoliv bytost ve vesmíru bylo pro něj velice jednoduché zapadnout mezi obyčejné obyvatele Země. Dlouhou dobu byli obecně v galaxii Skrullové považováni za největší nepřátele. Dokonce proti nim bojovala Captain Marvel po boku Nicka Furyho. Společně ale brzy zjistili, že těmi špatnými jsou Kree, zatímco Skrullové jsou oběti.

Postupně se začínalo vytvářet nevšední spojení mezi Skrully a Nickem Furym. Ten Talosovi a ostatním přeživším přislíbil, že se pokusí najít Skrullům nový domov, pokud budou pracovat pro něj. Bohužel toto snažení trvá více než dvacet let a některým Skrullům došla trpělivost. Talos je ale stále věrný Furymu a také Zemi, kterou si po svém pobytu lehce zamiloval.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Ve filmech jsem ho měl rád. V seriálu byl divný.

webmaster
27.10.2023 | 17:34:26

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama