Yon-Rogg

Yon-Rogg

Byl vyslán na Zem, aby zabil Mar-Vell. Při dané misi narazí ale na mladou dívku, která náhodně získá schopnosti, po kterých toužil.

Sezóny 1
2019 - 2019

Yon-Rogg je komandér impéria Kree a taktéž vůdce Starforce. Svou loajalitu a věrnost vložil do inteligence Kree, která ví nejlépe, jak správně a hodnotně vést život. Kree ustavičně bojují se Skrully a právě i těchto bitev se zúčastní Yon-Rogg. Právě jednoho dne během takové bitvy pronásleduje Yon-Rogg společně s Minn-Ervou Mar-Vell, která utekla na planetu C-53, všem nám ostatním známou jako Zemi.

Yon-Rogg dostal jasný rozkaz – zabít Mar-Vell. Ta má totiž v moci obávaný Tesseract, jeden z Kamenů Nekonečna, jehož sílu dokázala přesměrovat do energetického jádra. Při dané misi je sice Mar-Vell zabita, ale jádro vybouchne a zraní nešťastně jednoho obyvatele Země – Carol Danvers. Carol navíc vstřebá energii z jádra, kterou se Yon-Rogg snažil tak získat, tudíž nemůže nechat Carol jen tak bez povšimnutí.

Yon-Rogg Carol unese ze Země, upraví ji vzpomínky a následně naverbuje do svého týmu pod přezdívkou Vers. Yon-Rogg doprovází Vers na celé řadě dalších misí, kde jeho tým válčí se Skrully. Zároveň ale vyčkává, až se u Vers projeví nadpřirozené schopnosti, které náhodně získala z výbuchu jádra. Vers ale brzy zjistí celou pravdu o svém záhadném původu a naopak se přidá na stranu Skrullů. V závěrečné bitvě svede boj se svým sokem Yon-Roggem, kterého porazí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Vlastně docela v pohodě funkční záporák, který mi vůbec nevadil a místy jsem mu i fandil.

webmaster, grafik
13.11.2023 | 7:38:49

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama