Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Into the Badlands

Seriál se odehrává ve světě Badlands, kterému vládnou feudální baroni, kteří si mezi sebou rozdělili jednotlivá území. Lidé k nim přicházeli s žádostí o pomoc, ale baroni jim místo ochrany nabídli něco jiného, otroctví. Ve světě Badlands neexistují žádné střelné zbraně, baronové je všechny zničili a nechali si vytrénovat smrtící armádu. Sami ovládají bojová umění na vysoké úrovni.

(Foto: AMC)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Into the Badlands

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tstepanek42

Za mě super seriál. Jen škoda, že není pokračování.

8.4.2021 | 22:02:49
NocnyBes

Veľmi dobrý seriál pre toho kto ma rád bojové umenia. Skvelé bojové scény a k tomu celkom dobrý príbeh. Určite by som ešte jednu sériu zvádol. Možno raz …

10.2.2021 | 19:06:40
xflori01

Kvalita hodně postupem času klesla, ale jelikož moc podobných seriálů není, tak na něj velmi rád vzpomínám.

webmaster
29.6.2020 | 19:38:33
Wulfi44

Na začátku mě to hodně bavilo. Je nám představen poměrně zajímavý post apo svět a můžeme vidět spoustu skvělých soubojů. Dál mě to už bralo míň a míň. Příběh se až nepříjemně zamotává a každá postava většinou úplně nesmyslně několikrát změní stranu a motivaci. Logika je pro tento seriál sprosté slovo a kdykoliv jsem se začal ptát „Proč?“, tak mě seriál štval víc a víc. Souboje se taky postupně stanou dost monotonní a můžeme vidět hlavně spoustu lidí rotujících ve vzduchu. Také je nám podle mého názoru představena jedna z nejhorších postav, co jsem viděl za dlouhou dobu. Aspoň, že za trest musel ve 3. sérii, nosit tak hnusnou bundu. To že seriál končí otevřeně ničemu taky nepomáhá. Ke konci mi jako pozitivní body přišli akorát některé souboje a ty famózní kostýmy.

9.4.2020 | 9:12:37
PRINC180

Tak III.serie začla nemám slov ale jedno slovo to vystihuje "Nářez " jsem přímo nadšen. Měl jsem hodnocení před rokem a teď ho mám za okamžik nové.

18.5.2018 | 20:50:47
hafacek

skoda ze takovych serialu nebezi vic, nejak ted neni z ceho vybirat

14.4.2017 | 12:44:32
_VTEC_

Jeden z mála seriálů, které si udržely tempo po celou sérii. A že to tempo nebylo zrovna pomalé. Nicméně, nízký počet dílů je docela zklamáním, ale i tak udělali tvůrci co mohli, aby děj namačkali do těch pár epizod, možná proto se jim to tak dobře podařilo seskupit, že se člověk nestihne začít nudit a už už je tu další akce, další zápletka. Takže když pomineme množství epizod a podíváme se na děj jako takový, osobně mám velice v oblibě bojové umění a jsem velkým fanouškem Donnie Yena jenž ztvárnil Ip Mana a tenhle seriál beru jako takové odlehčení s „mladším bráchou“. Co ale v oblibě nemám je Čínský lítačky – bojové umění založené na létání – to je sračka. Dá se to ale zkousnout a proto plný počet.

11.10.2016 | 12:47:52
DAVE164

Překvapení konce roku. Snad se dočkáme další pokračování.

8.1.2016 | 21:19:21
AJKOOO1981

PARÁDA SERIÁL KONECNE!!!!!!!!!!­!!!!!

2.1.2016 | 1:02:22
Dereck35

KONECNE SERIAL CO MA POTESIL NA DUSI :-)

23.12.2015 | 23:20:59
1

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama