Into the Badlands M.K.

M.K.

M.K.

Chlapec se záhadnou silou.

Sezóny 2
2015 -


Na první pohled by se mohlo zdát, že je M.K. pouze obyčejný chlapec, ale v těle mu proudí temná síla, která se probudí, když je pořezán. Jakmile se tak stane, přestává být sám sebou a stává se někým, kdo ovládá bojová umění na nejvyšší úrovni. M.K. se tuto sílu snaží skrývat, ale brzy na to se to dozví Sunny. Pokud by dokázal ovládnout tuto sílu, mohl by se spolu se Sunnym dostat domů.

(Foto: AMC)


První série

M.K. je zachráněn Sunnym a je odveden do Pevnosti, kde se podrobuje tréninku, aby se stal Smrťákem jako je Sunny, který si jej vybere jako svého Hřebce. Dostává se do problému, když se snaží ukrást něco, co mu patří. Celý jeho pobyt v Pevnosti je jeden velký průšvih, a proto uteče, kde se následně setkává s Tildou. Během první série se můžeme dozvědět, že M.K. není jediný, kdo je obdařen touto sílou a v posledním díle vidíme na vlastní oči, jak je tato síla mocná, když se s ní umí zacházet.

M.K. je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Into the Badlands a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nepřehlédněte

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Druhá řada nám startuje za necelých dvacet dní, a proto vám přinášíme exkluzivní komentář k první epizodě, kterou jsme již viděli. Článek pochopitelně neobsahuje žádné spoilery.

Zajímavosti

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Americká televizní stanice AMC uvede 20. března v premiéře druhou řadu seriálu Into the Badlands. Seriál plný akce a napětí si podmanil nejen diváky, ale i televizní kritiky díky propracovaným bojovým scénám i schopnosti vtáhnout diváka do děje. V tom ani druhá série nezůstane pozadu.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás