Into the Badlands M.K.

M.K.

M.K.

Chlapec se záhadnou silou.

Sezóny 3
2015 - 2019

Na první pohled by se mohlo zdát, že je M.K. pouze obyčejný chlapec, ale v těle mu proudí temná síla, která se probudí, když je pořezán. Jakmile se tak stane, přestává být sám sebou a stává se někým, kdo ovládá bojová umění na nejvyšší úrovni. M.K. se tuto sílu snaží skrývat, ale brzy na to se to dozví Sunny. Pokud by dokázal ovládnout tuto sílu, mohl by se spolu se Sunnym dostat domů.

(Foto: AMC)


První série

M.K. je zachráněn Sunnym a je odveden do Pevnosti, kde se podrobuje tréninku, aby se stal Smrťákem jako je Sunny, který si jej vybere jako svého Hřebce. Dostává se do problému, když se snaží ukrást něco, co mu patří. Celý jeho pobyt v Pevnosti je jeden velký průšvih, a proto uteče, kde se následně setkává s Tildou. Během první série se můžeme dozvědět, že M.K. není jediný, kdo je obdařen touto sílou a v posledním díle vidíme na vlastní oči, jak je tato síla mocná, když se s ní umí zacházet.

M.K. je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Po první sérii ztratilo totálně význam ho tam držet. Jako jedna z hlavních postav to byla tragédie od začátku až do konce.

9.5.2019 | 13:34:03
Nilly

Ta jeho arogance mě štve čím dál víc.

7.6.2018 | 9:38:16
MiqueEala

slaboch a hlupák

30.5.2018 | 21:06:50

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás