Into the Badlands Pilgrim

Pilgrim

Pilgrim

Válečný pán z Vnějšího území, který vedl své následovníky do Azry.

Sezóny 1
2018 - 2019

Pilgrim je válečný pán z Vnějšího území, který se sám považuje za Mesiáše, který dovede své následovníky, Nomády, do Azry. Má schopnost vypnout Dar obdařených a sám ho získal poté, co do něj byla přenesena Henryho síla. Dar mu postupně pošpinil duši, jelikož ho neměl nikdy mít a zešílel z něho. Stal se z něho megaloman, který chtěl zabít všechny, kdo nemají Dar nebo se k němu nechtějí přidat.

V díle Black Lotus, White Rose Sunny díky svým obnoveným vzpomínkám zjistil, že Pilgrimovo pravé jméno je Taurin. Jako děti byli v Azře kamarádi a Pilgrim k Sunnymu vzhlížel jako k bratrovi. Kannin řekla Sunnymu, že jakmile bude jeho Dar odblokován, dokáže Pilgrima porazit. Pilgrim nemůže mít zároveň Dar spuštěný a do toho zvládnout vypnout Sunnyho dar.


V díle Requiem for the Fallen Pilgrim ukradne Dar od Kannin, která věří, že Pilgrim nikdy neměl mít Dar. Cressida během svého věštění zahlédne spálený mrtvý svět a Pilgrima, který ji vítá do nové Azry, a následně ji zabije. Pilgrim také v díle používá Komnatu poledníka, aby dal více lidem Dar.

(Foto: AMC)

V posledním díle, Seven Strike as One, Pilgrim posílá svoji armádu najít více následovníků a přikáže jim zabít každého, kdo odmítne. Cressida, jelikož ji Pilgrim neposlouchá kvůli jejím varováním ohledně Daru, ho opustí. Pilgrim začne dávat více lidem Dar a zabije mladíka, který odmítne. Sunny vede útok na Pilgrimovu pevnost s pomocí Černého lotusu a porazí většinu Pilgrimovy armády. Pilgrim ale naopak porazí všechny z jeho příznivců kromě Sunnyho, Kannin a Bajieho. Pomocí Daru je všechny dokáže porazit. Pilgrim poté vrazí Sunnymu do břicha meč, ale Kannin využije příležitosti, aby do Pilgrimových zad zabodla dva háky a Bajie ho poté pomocí zavěšených řetězů vynese do vzduchu. Bezmocnému Pilgrimovi poté Sunny propíchne srdce a řekne mu poslední „sbohem, bratře.“

Ačkoli Sunny o několik vteřin umírá, v tu chvíli se probudí jeho latentní Dar a začne léčit jeho tělo. Ve sféře nacházející se mezi životem a smrtí Sunnyho varuje Mistr, že ačkoli je Pilgrim mrtvý, blíží se ještě větší hrozba.

(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás