Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Pilgrim

Pilgrim

Válečný pán z Vnějšího území, který vedl své následovníky do Azry.

Sezóny 1
2018 - 2019

Pilgrim je válečný pán z Vnějšího území, který se sám považuje za Mesiáše, který dovede své následovníky, Nomády, do Azry. Má schopnost vypnout Dar obdařených a sám ho získal poté, co do něj byla přenesena Henryho síla. Dar mu postupně pošpinil duši, jelikož ho neměl nikdy mít a zešílel z něho. Stal se z něho megaloman, který chtěl zabít všechny, kdo nemají Dar nebo se k němu nechtějí přidat.

V díle Black Lotus, White Rose Sunny díky svým obnoveným vzpomínkám zjistil, že Pilgrimovo pravé jméno je Taurin. Jako děti byli v Azře kamarádi a Pilgrim k Sunnymu vzhlížel jako k bratrovi. Kannin řekla Sunnymu, že jakmile bude jeho Dar odblokován, dokáže Pilgrima porazit. Pilgrim nemůže mít zároveň Dar spuštěný a do toho zvládnout vypnout Sunnyho dar.

V díle Requiem for the Fallen Pilgrim ukradne Dar od Kannin, která věří, že Pilgrim nikdy neměl mít Dar. Cressida během svého věštění zahlédne spálený mrtvý svět a Pilgrima, který ji vítá do nové Azry, a následně ji zabije. Pilgrim také v díle používá Komnatu poledníka, aby dal více lidem Dar.

(Foto: AMC)

V posledním díle, Seven Strike as One, Pilgrim posílá svoji armádu najít více následovníků a přikáže jim zabít každého, kdo odmítne. Cressida, jelikož ji Pilgrim neposlouchá kvůli jejím varováním ohledně Daru, ho opustí. Pilgrim začne dávat více lidem Dar a zabije mladíka, který odmítne. Sunny vede útok na Pilgrimovu pevnost s pomocí Černého lotusu a porazí většinu Pilgrimovy armády. Pilgrim ale naopak porazí všechny z jeho příznivců kromě Sunnyho, Kannin a Bajieho. Pomocí Daru je všechny dokáže porazit. Pilgrim poté vrazí Sunnymu do břicha meč, ale Kannin využije příležitosti, aby do Pilgrimových zad zabodla dva háky a Bajie ho poté pomocí zavěšených řetězů vynese do vzduchu. Bezmocnému Pilgrimovi poté Sunny propíchne srdce a řekne mu poslední „sbohem, bratře.“

Ačkoli Sunny o několik vteřin umírá, v tu chvíli se probudí jeho latentní Dar a začne léčit jeho tělo. Ve sféře nacházející se mezi životem a smrtí Sunnyho varuje Mistr, že ačkoli je Pilgrim mrtvý, blíží se ještě větší hrozba.

(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama