Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

S03E15: Requiem for the Fallen

S03E15: Requiem for the Fallen

Sunny a Bajie přichází do Badlands, ale zjišťují, že válka začala a bojí se o svého syna. Za nedlouho ho najde společně s Vdovou a nabízí ji příměří za jejich staré křivdy. Cressida uniká z vězení a zanechává za sebou usmrcenou Lydii. Kannin navštěvuje Pilgrima a nabízí mu pomoc při záchraně Azry. Mezitím Vdova společně se všemi svými spojenci vymýšlí plán, jak porazit Pilgrima a Bajie dostane nápad: spojit se s Black Lotus.

cz sk
30.4.2019
500 000
43 minut

Základní info:

Scénář: Paco Cabezas
Režie: Matt Lambert
Herci: Daniel Wu (Sunny), Emily Beecham (Vdova), Aramis Knight (M.K.), Orla Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix), Nick Frost (Bajie), Lewis Tan (Gaius Chau), Eugenia Yuan (Kannin), Francis Magee (Magnus), Maddison Jaizani (Odessa), Thom Ashley (Eli), Lachele Carl (Vitania), Seán Duggan (mechanik), Sophia Adli (Mercy), Marvin Ponde (zabiják Black Lotus), …

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Hmm… Kdo tam teda bude bojovat? Někteří mrtví, jiní oslabení, Vdova těhotná…

30.5.2019 | 19:53:41
dahakere

Já osobně si nemyslím, že by nějak otočila a pochybuju, že by si od ní nechali ostatní nějak pomoct po tom co dělala. Spíš po té vidině dostala strach o svůj život a budoucnost co si vysnila. Bál jsem se že to vyřeší trapným odemčením Sunnyho „daru“ ale snad to eliminovali a uvidíme něco ne tak očekávaného. :)

3.5.2019 | 10:58:21
captain

Lýdie pryč, Nix pryč, Kannin přišla o dar, ale snad otočila čarodějku proti tomu magorovi Pilgrimovi, ale aby to stačilo, „komnata“ na temné jen opět v provozu. M.K. bohužel stále na špatné straně, stala se z něj nepěkná zrůdička. Sunny a Baží + Chao jr. jdou za Black Lotus, takže vyhánění čerta dáblem. Vdova zpytuje své těhotenství… No nazdar. Finále se blíží. Doufám, že to nebude jako ve Hře o trůny, malá léčka s překvapením, a nejhlavnější záporák mimo hru…

1.5.2019 | 21:17:42
Avern

NEEEE… NIX :-(

1.5.2019 | 11:28:47
azoxid

Kannin stačily pouhé tři věty aby Cressidu obrátila proti Pilgrimovi. Cressidu, která podle všeho s tím vším masakrem vždycky souhlasila.

30.4.2019 | 13:39:44
Lear

Tak a vše nachystáno na velké finále. Akorát teda proměna Cressidy hodně nečekaná.

30.4.2019 | 12:49:48

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama