Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Ryder

Ryder

Quinnův a Lydiin syn.

Sezóny 2
2015 - 2017

Kdyby nebyl v dětství unesen, mohl se stát zcela odlišnou osobou. Jeho únosci za něj chtěli výkupné, ale Quinn jim odmítl cokoliv zaplatit, a tak ho kvůli tomu mučili. Na něco takového nikdy Ryder nezapomene a jeho jizvy na těle mu to budou po celý život připomínat. Quinn ho vždy porovnával se Sunnym a Ryder moc dobře ví, že nenaplnil otcova očekávání.

(Foto: AMC)

První série

Ryder vede s Jade tajný vztah. Jeho otec ho neustále kritizuje a říká mu, že není tolik silný jako on, že on když něco chtěl, tak si to taky vzal. Jednoho dne ho otec pověří, aby došel domluvit schůzi s jiným baronem. Setkává se tedy s baronem a domlouvá schůzi, ale tady si vzpomene na otcova slova a využije schůzi ve svůj prospěch a sám uzavře s baronem dohodu. Setkává se i s Vdovou, se kterou uzavře spojenectví.

Ryder je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dhug

OMG, slaboch s tatkovskym komplexom…

20.2.2022 | 12:20:39

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama