Into the Badlands Ryder

Ryder

Ryder

Quinnův a Lydiin syn.

Sezóny 2
2015 -


Kdyby nebyl v dětství unesen, mohl se stát zcela odlišnou osobou. Jeho únosci za něj chtěli výkupné, ale Quinn jim odmítl cokoliv zaplatit, a tak ho kvůli tomu mučili. Na něco takového nikdy Ryder nezapomene a jeho jizvy na těle mu to budou po celý život připomínat. Quinn ho vždy porovnával se Sunnym a Ryder moc dobře ví, že nenaplnil otcova očekávání.

(Foto: AMC)


První série

Ryder vede s Jade tajný vztah. Jeho otec ho neustále kritizuje a říká mu, že není tolik silný jako on, že on když něco chtěl, tak si to taky vzal. Jednoho dne ho otec pověří, aby došel domluvit schůzi s jiným baronem. Setkává se tedy s baronem a domlouvá schůzi, ale tady si vzpomene na otcova slova a využije schůzi ve svůj prospěch a sám uzavře s baronem dohodu. Setkává se i s Vdovou, se kterou uzavře spojenectví.

Ryder je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Into the Badlands a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nepřehlédněte

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Druhá řada nám startuje za necelých dvacet dní, a proto vám přinášíme exkluzivní komentář k první epizodě, kterou jsme již viděli. Článek pochopitelně neobsahuje žádné spoilery.

Zajímavosti

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Americká televizní stanice AMC uvede 20. března v premiéře druhou řadu seriálu Into the Badlands. Seriál plný akce a napětí si podmanil nejen diváky, ale i televizní kritiky díky propracovaným bojovým scénám i schopnosti vtáhnout diváka do děje. V tom ani druhá série nezůstane pozadu.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás