Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Veil

Veil

Doktorka, která se zaměřuje na výrobu protéz.

Sezóny 3
2015 - 2017

Jako její otec i ona je doktorka. Na rozdíl od svého otce se zaměřuje na výrobu protéz, ale to neznamená, že nevyniká v ostatních oblastech. Veil je poctivá, laskavá a podporující osoba, která nadevšechno miluje Sunnyho. Doktor Vernon a jeho manželka Hannah nejsou jejími pravými rodiči. Byla jim dána jako dar, jelikož svoje vlastní děti mít nemohli. Snaží se držet při zemi, aby si jí nikdo nevšímal, ale s onemocněním Quinna se to všechno změní.

(Foto: AMC)

První série

Jednoho večera za ní přijde Sunny, kterému řekne, že s ním čeká dítě. On i ona ví, co to pro ně znamená. Veil se ho snaží přesvědčit, aby z Badlands utekli, že slyšela příběhy o bezpečném místě. O pár dní později se dozví, že její rodiče byli zabiti. Ptá se proto Sunnyho kdo za to může a ten jí narovinu řekne, že za to může Quinn. Slibuje jí, že ji z Badlands dostane. Nakonec z Badlands neodcházejí, jelikož za ní přijde její kamarádka z dětství Jade. Ta ji prosí, aby zachránila Rydera, kterého miluje. Veil nakonec souhlasí a jde s ní. Úspěšně se jí podaří Rydera zachránit a na to si ji povolá Quinn, který jí řekne lži o tom, jak to bylo s jejími rodiči.

Veil je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Na poměry Badlands až moc kladná postava, která se do dění absolutně nehodila. Ale k tomu co měla posloužila…ehm.

9.5.2019 | 13:29:47

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama