Into the Badlands Veil

Veil

Veil

Doktorka, která se zaměřuje na výrobu protéz.

Sezóny 3
2015 - 2017

Jako její otec i ona je doktorka. Na rozdíl od svého otce se zaměřuje na výrobu protéz, ale to neznamená, že nevyniká v ostatních oblastech. Veil je poctivá, laskavá a podporující osoba, která nadevšechno miluje Sunnyho. Doktor Vernon a jeho manželka Hannah nejsou jejími pravými rodiči. Byla jim dána jako dar, jelikož svoje vlastní děti mít nemohli. Snaží se držet při zemi, aby si jí nikdo nevšímal, ale s onemocněním Quinna se to všechno změní.

(Foto: AMC)


První série

Jednoho večera za ní přijde Sunny, kterému řekne, že s ním čeká dítě. On i ona ví, co to pro ně znamená. Veil se ho snaží přesvědčit, aby z Badlands utekli, že slyšela příběhy o bezpečném místě. O pár dní později se dozví, že její rodiče byli zabiti. Ptá se proto Sunnyho kdo za to může a ten jí narovinu řekne, že za to může Quinn. Slibuje jí, že ji z Badlands dostane. Nakonec z Badlands neodcházejí, jelikož za ní přijde její kamarádka z dětství Jade. Ta ji prosí, aby zachránila Rydera, kterého miluje. Veil nakonec souhlasí a jde s ní. Úspěšně se jí podaří Rydera zachránit a na to si ji povolá Quinn, který jí řekne lži o tom, jak to bylo s jejími rodiči.

Veil je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Na poměry Badlands až moc kladná postava, která se do dění absolutně nehodila. Ale k tomu co měla posloužila…ehm.

9.5.2019 | 13:29:47

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás