Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Sunny

Sunny

Quinnova pravá ruka. Nelítostný zabiják se strategickou myslí.

Sezóny 3
2015 - 2019

Sunnyho se ujal jeden z baronů, a to konkrétně Quinn, u kterého strávil své mládí. Quinn mu dal možnost přidat se k ostatním chlapcům, kteří trénovali na to, aby se stali Smrťáky, což jsou vojáci, jejichž životní náplní je sloužit Quinnovi. Sunnymu bylo pouhých devět let, když vzal svůj první život. Během let jich nemálo přibylo a vytvořil si tak rekord v počtu zabití mezi ostatními Smrťáky, čímž si u Quinna vysloužil obdiv a ten ho jmenoval svým regentem.

(Foto: AMC)

První série

V první sérii Sunny nachází mladého chlapce M.K., ze kterého později udělá svého Hřebce (žáka). Zjišťuje, že to není obyčejný chlapec a že toho mají společného více, než by se na první pohled mohlo zdát. Od Veil se dozvídá, že s ním čeká dítě, což ho vyvede z míry, jelikož Smrťáci děti mít nemohou a je to tréstáno smrtí, a proto podniká kroky, jak se dostat s Veil pryč. Hlavní roli tu bude hrát loajálnost vůči Quinnovi.

Druhá série

Sunny se nachází v hornických dolech, kde potkává proradného muže Bajieho, s kterým utvoří nedobrovolně tým, aby se vrátil zpět do Badlands ke své rodině. Cestou do Badlands poznávají zajímavé osobnosti, jedním z ním je Nathaniel Moon, legendární Smrťák, který před dávnou dobou odešel z Badlands, aby našel svůj vnitřní klid. S ním se se Sunny následně utká, a vezme si jeho meč, který má nesmírnou hodnotu. Nakonec na své cestě potká M.K., a tak se všichni tři vrací domů.

Sunny je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama