Into the Badlands Jade

Jade

Jade

Quinnova třetí žena.

Sezóny 2
2015 -


Jako malá sloužila Quinnově rodině. S postupem let se z ní stává mladá, krásná žena s ambiciozními cíli. Quinn si toho všimne a chce, aby se za něj provdala. Od tohoto okamžiku se její život změní. Všichni ji začnou oslovovat baronkou, začíná nosit krásné oblečení a drahé šperky. Začíná Quinnovi radit, jak by měl vést svoji říši.

(Foto: AMC)


První série

Jako malá se hodně přátelila s Ryderem a z tohoto přátelství vzešlo něco víc. I poté, co se stala snoubenkou Quinna se s Ryderem nepřestávala vídat a tyto vztahy jí v budoucnu přivedou do potíží. Dává si pozor na Lydii, protože zaslechla báchorky, že zabila Quinnovu druhou ženu. Jade se s ní sblíží, ale ve své hlavě vymýšlí plán, jak se jí zbaví. Zajde tedy za svojí přítelkyní z dětství a ta jí poví, na co zemřela Quinnova druhá žena. Dozví se, že byla otrávena jakousi květinou, která roste na určitém místě a zde dostane nápad, jak se Lydie zbavit.

Jade je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Into the Badlands a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nepřehlédněte

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Druhá řada nám startuje za necelých dvacet dní, a proto vám přinášíme exkluzivní komentář k první epizodě, kterou jsme již viděli. Článek pochopitelně neobsahuje žádné spoilery.

Zajímavosti

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Americká televizní stanice AMC uvede 20. března v premiéře druhou řadu seriálu Into the Badlands. Seriál plný akce a napětí si podmanil nejen diváky, ale i televizní kritiky díky propracovaným bojovým scénám i schopnosti vtáhnout diváka do děje. V tom ani druhá série nezůstane pozadu.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás