Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Jade

Jade

Quinnova třetí žena.

Sezóny 2
2015 - 2017

Jako malá sloužila Quinnově rodině. S postupem let se z ní stává mladá, krásná žena s ambiciozními cíli. Quinn si toho všimne a chce, aby se za něj provdala. Od tohoto okamžiku se její život změní. Všichni ji začnou oslovovat baronkou, začíná nosit krásné oblečení a drahé šperky. Začíná Quinnovi radit, jak by měl vést svoji říši.

(Foto: AMC)

První série

Jako malá se hodně přátelila s Ryderem a z tohoto přátelství vzešlo něco víc. I poté, co se stala snoubenkou Quinna se s Ryderem nepřestávala vídat a tyto vztahy jí v budoucnu přivedou do potíží. Dává si pozor na Lydii, protože zaslechla báchorky, že zabila Quinnovu druhou ženu. Jade se s ní sblíží, ale ve své hlavě vymýšlí plán, jak se jí zbaví. Zajde tedy za svojí přítelkyní z dětství a ta jí poví, na co zemřela Quinnova druhá žena. Dozví se, že byla otrávena jakousi květinou, která roste na určitém místě a zde dostane nápad, jak se Lydie zbavit.

Jade je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama