Into the Badlands Jade

Jade

Jade

Quinnova třetí žena.

Sezóny 2
2015 - 2017

Jako malá sloužila Quinnově rodině. S postupem let se z ní stává mladá, krásná žena s ambiciozními cíli. Quinn si toho všimne a chce, aby se za něj provdala. Od tohoto okamžiku se její život změní. Všichni ji začnou oslovovat baronkou, začíná nosit krásné oblečení a drahé šperky. Začíná Quinnovi radit, jak by měl vést svoji říši.

(Foto: AMC)


První série

Jako malá se hodně přátelila s Ryderem a z tohoto přátelství vzešlo něco víc. I poté, co se stala snoubenkou Quinna se s Ryderem nepřestávala vídat a tyto vztahy jí v budoucnu přivedou do potíží. Dává si pozor na Lydii, protože zaslechla báchorky, že zabila Quinnovu druhou ženu. Jade se s ní sblíží, ale ve své hlavě vymýšlí plán, jak se jí zbaví. Zajde tedy za svojí přítelkyní z dětství a ta jí poví, na co zemřela Quinnova druhá žena. Dozví se, že byla otrávena jakousi květinou, která roste na určitém místě a zde dostane nápad, jak se Lydie zbavit.

Jade je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás