Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Vdova

Vdova

Minerva, lépe známá jako Vdova.

Sezóny 3
2015 - 2019

Nejnovější baronka Badlands. Pravdou je, že zabila svého muže, který byl před ní baronem, ale málokdo ví, co ji k tomu vedlo. Ovládá na jedničku bojová umění. Tak jako Quinn i ona vlastní armádu, ale na rozdíl od Quinna se její armáda skladá pouze z dívek, které si říkají Motýlci. Domnívá se, že klíčem k úspěchu je mladý chlapec M.K., kterého by ráda získala na svou stranu.

(Foto: AMC)

První série

Stojí za přepadením jednoho z Quinnových vozů. Domnívala se právě, že by se tam mohl nacházet mladý chlapec M.K., kterého by se ráda zmocnila. Kolují o něm zvěsti, že by měl ovládat nadpřirozené síly. Vdova avšak netuší, jak tento chlapec vypadá a když se objevuje u ní doma, vůbec nemá tušení, že se jedná o onoho chlapce. Nesnáší barona Quinna a všechny její kroky směřují proti němu. Párkrát se mezi sebou utkají, ale Quinn má vždy navrch.

Vdova je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dhug

Uzasna postava. Nadherna, silna zena. Krasna, sexi, charizmaticka… TOP <3

20.2.2022 | 12:19:39
dahakere

Moc nemusím charaktery, které změní 10× za seriál své chování a neví jestli chtějí být kladné nebo záporné. Tohle byl až extrémní příklad, kde kolikrát nedávalo smysl proč dělá co dělá. Ke konci seriálu se mi na ní však trochu zlepšil názor.

9.5.2019 | 13:26:51
PRINC180

Vdova je super ženská…

23.5.2017 | 8:31:55
sabiburesova

miluju!:dd

6.4.2017 | 0:33:25

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama