Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

V každém díle dojde k vyřešení nějakého případu

V každém díle dojde k vyřešení nějakého případu

Dá se říct, že třetí řada představuje takový nový začátek seriálu. Nejenže je to první série, která má svůj podnázev, ale také se nepokračuje s žádným případem z minulých řad a raději se vytváří zcela nový. A právě případů bude spoustu, neboť v každé epizodě se nějaký nový bude prošetřovat.

1 0
28.9.2022

Showrunneři třetí série potvrdili, že třetí řada se bude od těch předešlých dvou lišit tím, že v každém díle dojde na nějaký nový případ, který bude vyřešen. V první a druhé sérii pár takových dílů bylo, ale rozhodně to nebylo v takovém množství, jako tomu bude u nadcházejících epizod. Jednotlivé případy vyřeší buď JennyBeauem, kteří pracují na úřadu šerifa, nebo CassieDenise, které vedou soukromou detektivní kancelář. Samozřejmě může dojít i na nějaké další kombinace a ke konci série se dočkáme i posil do Cassiiny detektivní kanceláře. Mezitím se však bude rozvíjet hlavní zápletka série, která je spjatá se ztrácením lidí na turistických stezkách, a jak se nakonec ukáže, všechno spolu nějakým způsobem souvisí.

(Kromě hlavní záhady dojde na spoustu epizodních případů. Foto: ABC)

Už v prvním díle se začal pohřešovat mladý turista Mark Woodman, který se vydal na hřebenovku s názvem Stezka kontinentálního rozvodí, což je přibližně 5 tisíc kilometrů dlouhá turistická stezka, která začíná na hranicích s Mexikem a končí v Montaně na kanadských hranicích. Svůj název získala podle toho, že vede podél oceánského rozvodí, odkud řeky stékají do Tichého, Atlantského i Severního ledového oceánu. Je to jedna ze tří nejvyhlášenějších amerických stezek společně s Pacifickou hřebenovkou a Apalačskou stezkou. Kromě Markova zmizení, které tedy souvisí s hlavní záhadou, měli plné ruce práce Jenny s Beauem, neboť byli v patách uprchlé vězenkyni a v domnění, že nejspíš unesla dítě, museli rychle jednat a zavčasu ji dopadnout. Právě takových podobných případů, které se hned v té stejné epizodě vyřeší, bude v třetí řadě tolik, že v každém díle nějaký uvidíme.

Zdroj: TVLine

Těší vás, že ve třetí řadě dojde i na epizodní případy?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E05: Flesh and Blood

cz100%
DOKONČENO

Třetí řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Třetí řada se už začala vysílat na zahraničním Disney+, kde jsou k dostání i české titulky. Proto jsme se rozhodli ukončit náš překlad a musíte si tak počkat, až na Plusku vyjdou titulky k nepřeloženým dí­lům.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama