Black Sails Dufresne

Dufresne

Dufresne

Vzdělaný účetní lodi Walrus.

Sezóny 3
2014 - 2016


Dufresne je účetním lodi Walrus, která se plaví pod vlajkou kapitána Flinta. Má za úkol evidovat kořist a po jejím prodeji výdělek rozdělit rovným dílem mezi posádku.

Když byl nabrán k posádce, byl Hal Gates proti, protože mu přišel k ničemu. Kapitán Flint byl však pro, protože věděl, že se mu někdo jako Dufresne bude hodit.


Později bylo v jedné lodní bitvě potřeba co nejvíce mužů do boje, proto se musel účastnit i Dufresne, který se do lodních přestřelek nezapojuje, protože má pro posádku velkou cenu. V bitvě se mu podaří přežít a díky jeho legendárnímu zabití nepřítele si jej posádka velmi oblíbí.

Dufresnea si v první sérii zahrál herec Jannes Eiselen, který však měl nádor na mozku, proto jej ve druhé řadě nahradil herec Roland Reed.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

kkt

12.7.2017 | 17:33:50
Kothy

Moc si to kapitanovani neuzil.

5.3.2015 | 15:54:39

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás