Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Dufresne

Dufresne

Vzdělaný účetní lodi Walrus.

Sezóny 3
2014 - 2016

Dufresne je účetním lodi Walrus, která se plaví pod vlajkou kapitána Flinta. Má za úkol evidovat kořist a po jejím prodeji výdělek rozdělit rovným dílem mezi posádku.

Když byl nabrán k posádce, byl Hal Gates proti, protože mu přišel k ničemu. Kapitán Flint byl však pro, protože věděl, že se mu někdo jako Dufresne bude hodit.

Později bylo v jedné lodní bitvě potřeba co nejvíce mužů do boje, proto se musel účastnit i Dufresne, který se do lodních přestřelek nezapojuje, protože má pro posádku velkou cenu. V bitvě se mu podaří přežít a díky jeho legendárnímu zabití nepřítele si jej posádka velmi oblíbí.

Dufresnea si v první sérii zahrál herec Jannes Eiselen, který však měl nádor na mozku, proto jej ve druhé řadě nahradil herec Roland Reed.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
AlPepino

Tenhle celý seriál byl směšný jak tato postava.

8.8.2019 | 8:45:53
Harleys

zmetek! Tak hnusnou smrt si zasloužil

28.7.2018 | 13:14:55
Golradir

kkt

12.7.2017 | 17:33:50
Kothy

Moc si to kapitanovani neuzil.

5.3.2015 | 15:54:39

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama