Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

S02E10: XVIII.

S02E10: XVIII.

Nepravděpodobný spojenec přejde na stranu Flinta, Vaneova posádka chce změnu a John Silver učiní oběť.

sk
28.3.2015
670 000
53 minut

Základní info:

Režie: Steve Boyum
Scénář: Jonathan E. Steinberg, Robert Levine
Hrají: Toby Stephens (James Flint), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Zach McGowan (Charles Vane), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Hakeem Kae-Kazim (Scott), Louise Barnes (Miranda Barlow), Meganne Young (Abigail Ashe), Nick Boraine (Peter Ashe), Robert Hobbs (Jenks), Adrian Collins (Vincent), Craig Jackson (Featherstone), Bart Fouche (Kensington), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Grandiózne finále so všetkým všade! To bola ale epická jazda, plná dychberúcich až strhujúcich momentov, napätia a zvratov. A finálna akčná sekvencie, no proste skvost, pastva pre oči, choreografický aj atmosférický zvládnutá na výbornú. Konečne sa to stalo! James Flint a Charles Vane spolu spolupracovali a bolo to vážne božie! Krása sledovať to, ako dvaja najväčší piráti všetkých čias bojujú bok po boku v precíznych akčných scénach. Naozaj dychberúca podívana, ktorá sa len tak nevidí. Johna je mi naozaj veľmi ľúto, ale ako musím uznať, že je geniálny v tom čo robí, či už sú to intrigy alebo prosté klamstvá. Ako inak, situáciu zase skvelo využil vo svoj prospech. Ale za čo som určite rád je to, že cítim v ňom tú charakterovú zmenu, už nie je tým sebcom, ktorým býval, už je členom posádky.

12.2.2020 | 22:30:34
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že spoluprace Flinta a Vanea byla fakt dobra a ten soud byl fakt dobry jak tam na zavěr vyhrožovali všem tak to nemělo chybu a pak jak rozstřileli město tak to byl fakt masakr, a musim řict že Silver je fakt klikař že mu Flint uvěřil, a jsem zvědav co planuje Max že skupuije nemovitosti.

redaktor
7.1.2020 | 10:40:58
ZabyJack

Od začiatku serie som začinal tušit že sa ani v tejto serii im nepodari ziskat Urcu a tak som si myslel že to bude zbytočne natahovanie pribehu ale nakonec som zostal prekvapeni ako sa ten pribeh posunul inam. Už sa neviem dočkat 3 serie a to ako budu pokračovat vztahy medzi Flintom a Vane ked sa teraz Jack stal dalšim velkym Kapitanom.

17.8.2017 | 4:51:45
Golradir

Skvělá spolupráce, konečně :)

8.7.2017 | 23:22:14
pufa

Famozní finále. Kapitán Vane mi padl do oka hned na začátku a celou dobu mu fandím, tak doufám že chlapec hoch ještě chvíli vydrží :D. V druhý půlce druhé série jsem vzala na milost i Flinta. Spolupráce Flint + Vane pro mě super. :D

11.5.2017 | 12:53:36
keyzar

Nedivím se, že má tahle epizoda 100% hodnocení od 60 lidí… Jedním slovem to bylo epické!

2.6.2016 | 13:34:44
Lucas288

Tak toto bola tá najlepšia epizóda celého seriálu :D Dúfam že Flint a Vane budú spolu spolupracovať :D a už sa teším nato keď dorazia do Nassaou a konečne zabijú tú štetku za to že im ukradla zlato :D

12.1.2016 | 22:32:28
slayerrrr

Nářez! Ale už vážně, zabte ji už někdo!

11.10.2015 | 19:33:09
Tequilascz

Absolutně perfektní !

13.4.2015 | 17:40:19
Boylen

Awesome! :)

11.4.2015 | 20:07:44
1

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama