Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Hal Gates

Hal Gates

Kormidelník na lodi Walrus, který je loajálním zástupcem kapitána Flinta.

Sezóny 1
2014 - 2014

Kormidelník na pirátské lodi Walrus, zvolený zástupce zájmů posádky a zástupce kapitána Flinta dohlížející na pořádek na lodi. Je vůbec nejstarším členem posádky a je si dobře vědom toho, že jej chce brzy někdo vystřídat na jeho postu. Gates místy slouží jako pravá ruka kapitána Flinta, se kterým se na mnoha věcech často neshodne.

Původně se Gates plavil pod vlajkou Henryho Averyho, ale neznáme důvod, proč, kdy a jak se dostal k Flintově posádce. Je jenom jasné, že to bylo někdy před rokem 1715.

Kdyby byl Gates pirátským kapitánem, snažil by se všechno vyřešit diplomaticky. Má dobrý cit na lidi, se kterými rozhodně umí mluvit. Velmi si cení bocmana lodi Walrus, Billyho Bonese, ve kterém vidí schopného a ctného muže. Možná i proto má za to, že se na piráta vlastně moc nehodí.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Sympaťapták

12.7.2017 | 17:36:20
Kothy

Drzi kapitana na uzde.

10.2.2014 | 16:38:11

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama