Black Sails (Pod černou vlajkou) Pan Scott

Pan Scott

Pan Scott

Pravá ruka Eleanor Guthrie.

Sezóny 3
2014 - 2016

Pan Scott je bývalým domácím otrokem, který projevil tolik nadání, že se mu dostalo vzdělání, které pak předal Eleanor coby její učitel. Oba proto váže letité pouto a pan Scott je své bývalé žačce velmi oddán a vždy připraven poskytnout radu.

Problém nastává ve chvíli, kdy se Eleanor spojí s kapitánem Flintem a nechce si to nechat vymluvit. Scott začne mít pocit, že o jeho rady Eleanor už nestojí, ale i tak o ni má dále strach.


Právě ze strachu o Eleonořinu bezpečnost se spojí s jejím otcem, což ho ale nakonec téměř stojí svobodu, když se ocitne v podpalubí otrokářské lodi. Z ní jej zachrání právě kapitán Flint a Scott se následně přidává k posádce kapitána Hornigolda, protože cítí, že své místo u Eleanor již nemůže zaujmout…

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Otravny podrizeny.

10.2.2014 | 16:39:34

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás