Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Miranda Barlow

Miranda Barlow

Manželka Thomase Hamiltona, která se velmi sblížila s budoucím kapitánem Flintem.

Sezóny 3
2014 - 2016

Miranda Barlow je tajemná, ale velmi milá a sečtělá žena, která bydlí ve vnitrozemí ostrova New Provedence. Její minulost je velmi úzce provázaná s tou kapitána Flinta a jako jediná zná všechna jeho tajemství. Někteří členové posádky ji ale považují za čarodějnici, která jejich kapitána očarovala a přiměla ho skákat, jak ona píská.

Ve druhé sérii se dozvídáme, že Miranda je ve skutečnosti lady Miranda Hamilton, manželka Thomase Hamiltona, syna vlivného lorda Alfreda Hamiltona. Thomas dostal od svého otce za úkol vyřešit pirátskou otázku v Nassau a jako pomocník a spojka u britského námořnictva mu byl přidělen mladý poručík James McGraw. Tak se s ním seznámí i Miranda, která si s ním brzy začne. Vlivem následujícíh události však Thomas končí v ústavu pro choromyslné a Miranda s Jamesem jsou nuceni uprchnout. Útočiště naleznou právě mezi piráty v Nassau, kde se James velmi rychle prosadí a stane se nechvalně známým kapitánem Flintem.

Miranda po 10 letech života na ostrově už má všeho dost a chce se vrátit zpět do civilizované společnosti. Tehdy to mezi ní a Flintem začne vřít, protože on Anglii dávnou křivdu neodpustil a odmítá se podvolit. Miranda proto začne spřádat vlastní plány…

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mikessska

Hodně zajímavá postava :) ten milostný trojúhelník jsem absolutně nečekala :-) chichi jinak absolutně super, že ta postava to skousla

3.2.2016 | 13:41:17
Kothy

Zajimava postava.

5.3.2015 | 15:53:16

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama