Black Sails (Pod černou vlajkou) Thomas Hamilton

Thomas Hamilton

Thomas Hamilton

Syn bývalého lorda Vlastníka Bahamských ostrovů Alfreda Hamiltona, Flintův velký přítel z minulosti.

Sezóny 2
2015 - 2017

S Thomasem Hamiltonem se setkáváme pouze skrze flashbacky, protože v době, kdy se seriál Black Sails odehrává, je Thomas Hamilton mrtvý.

Thomas byl syn lorda Vlastníka Bahamských ostrovů, Alfreda Hamiltona, který nad svým územím ztratil kontrolu. Thomas dostal za úkol vyřešit problémy s úplatnými guvernéry na ostrově New Providence, kteří poskytují pirátům potřebné zázemí. S tímto problémem mu pomáhal poručík James McGraw, který mu byl kvůli této záležitosti přidělen námořnictvem.


Thomas měl za manželku Mirandu Barlow, se kterou šťastně žil. Do vztahu jim však zasáhl právě poručík James, který si s Mirandou začal románek. Zároveň se James stal Thomasovým nejlepším přítelem, protože oba dva se často vídali a chovali k sobě jisté sympatie.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gowk

klaďas mého srdce

26.1.2016 | 22:15:18

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás