Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Thomas Hamilton

Thomas Hamilton

Syn bývalého lorda Vlastníka Bahamských ostrovů Alfreda Hamiltona, Flintův velký přítel z minulosti.

Sezóny 2
2015 - 2017

S Thomasem Hamiltonem se setkáváme pouze skrze flashbacky, protože v době, kdy se seriál Black Sails odehrává, je Thomas Hamilton mrtvý.

Thomas byl syn lorda Vlastníka Bahamských ostrovů, Alfreda Hamiltona, který nad svým územím ztratil kontrolu. Thomas dostal za úkol vyřešit problémy s úplatnými guvernéry na ostrově New Providence, kteří poskytují pirátům potřebné zázemí. S tímto problémem mu pomáhal poručík James McGraw, který mu byl kvůli této záležitosti přidělen námořnictvem.

Thomas měl za manželku Mirandu Barlow, se kterou šťastně žil. Do vztahu jim však zasáhl právě poručík James, který si s Mirandou začal románek. Zároveň se James stal Thomasovým nejlepším přítelem, protože oba dva se často vídali a chovali k sobě jisté sympatie.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gowk

klaďas mého srdce

26.1.2016 | 22:15:18

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama