Black Sails (Pod černou vlajkou) Edward Teach

Edward Teach

Edward Teach

Pirát ze staré školy, pro kterého neplatí žádná pravidla.

Sezóny 2
2016 - 2017

Černovous, vlastním jménem Edward Teach, se po osmi letech vrací do Nassau, ze kterého byl vypuzen svými nejbližšími, aby zjistil, že ostrov není tím, čím býval. Současné dění se mu ani za mák nelíbí a neváhá to dát najevo. Stejně jako ostatním, ani jemu se nezamlouvá vidina britské invaze, jenže na Nassau jako domovském přístavu nelpí. S radostí ostrov nechá za sebou, jen když bude moci dál svobodně provozovat své řemeslo. Ostatně, nevrátil se, aby něco zachraňoval. Přijel, aby našel svého dávného přítele, Charlese Vanea, se kterým má své vlastní plány.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Pořád v něm vidím tlustého a zrzavého Volstagga, kámoše Thora :D

12.7.2017 | 17:32:45
Kothy

borec!

29.2.2016 | 14:45:03
Len_LenKa

:)

29.2.2016 | 0:52:13

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás