Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Billy Bones

Billy Bones

Bocman pirátské lodi Walrus pod vedením kapitána Flinta.

Sezóny 4
2014 - 2017

Billy Bones je bocmanem na pirátské lodi Walrus. Mezi členy posádky je velmi oblíbený a respektovaný a Hal Gates jej bere prakticky jako vlastního syna. Stejně jako Hal dokáže svým pirátským bratrům rozumně domluvit a zchladit jim hlavy. Na piráta má navíc velmi silný smysl pro čest.

Přestože i Billy kapitánovi Flintovi nedůvěřuje, shodou okolností je nucený jej krýt. Postupně se jeho nedůvěra stupňuje a v okamžiku, kdy si myslí, že konečně odhalil kapitánovo tajemství, nešťastně padá přes palubu. Všichni si myslí, že Billy zemřel, a včetně pana Gatese z toho viní Flinta. Tím se definitivně rozpadá přátelství mezi Flintem a Gatesem.

K velkému překvapení všech se Billy ve druhé sérii vrací. To, co zažil po svém pádu do moře, mu však otevře oči a chtě nechtě se staví na Flintovu stranu.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Ve čtvrté sérii mu neskutečně hráblo

16.7.2017 | 21:40:51
league

Už je nudnej :/

20.3.2017 | 7:02:03
JeyJ

Nějak je mi furt lhostejnej a ani by tam vlastně nemusel být..

3.3.2017 | 20:01:09
Boylen

Nejhorší postava =)

9.9.2016 | 8:17:04
Nika

Jonom to bocman se do češtiny překládá jako loďmistr :) jen pro zajímavost ;) (myslím, že loďmistr zná víc lidí než bocman)

9.3.2014 | 16:58:32
Kothy

Novy kormidelnik.

18.2.2014 | 12:04:26

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama