Black Sails (Pod černou vlajkou) Billy Bones

Billy Bones

Billy Bones

Bocman pirátské lodi Walrus pod vedením kapitána Flinta.

Sezóny 4
2014 - 2017

Billy Bones je bocmanem na pirátské lodi Walrus. Mezi členy posádky je velmi oblíbený a respektovaný a Hal Gates jej bere prakticky jako vlastního syna. Stejně jako Hal dokáže svým pirátským bratrům rozumně domluvit a zchladit jim hlavy. Na piráta má navíc velmi silný smysl pro čest.

Přestože i Billy kapitánovi Flintovi nedůvěřuje, shodou okolností je nucený jej krýt. Postupně se jeho nedůvěra stupňuje a v okamžiku, kdy si myslí, že konečně odhalil kapitánovo tajemství, nešťastně padá přes palubu. Všichni si myslí, že Billy zemřel, a včetně pana Gatese z toho viní Flinta. Tím se definitivně rozpadá přátelství mezi Flintem a Gatesem.


K velkému překvapení všech se Billy ve druhé sérii vrací. To, co zažil po svém pádu do moře, mu však otevře oči a chtě nechtě se staví na Flintovu stranu.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Ve čtvrté sérii mu neskutečně hráblo

16.7.2017 | 21:40:51
league

Už je nudnej :/

20.3.2017 | 7:02:03
JeyJ

Nějak je mi furt lhostejnej a ani by tam vlastně nemusel být..

3.3.2017 | 20:01:09
Boylen

Nejhorší postava =)

9.9.2016 | 8:17:04
Nika

Jonom to bocman se do češtiny překládá jako loďmistr :) jen pro zajímavost ;) (myslím, že loďmistr zná víc lidí než bocman)

9.3.2014 | 16:58:32
Kothy

Novy kormidelnik.

18.2.2014 | 12:04:26

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás