Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

S03E10: XXVIII.

S03E10: XXVIII.

Očekávaný souboj pirátů s Brity začíná. Silver se dožaduje od Flinta odpovědí, zatímco Rackham s Anne Bonny před sebou nemají nejlepší vyhlídky.

sk
26.3.2016
644 000
50 minut

Scénář: Jonathan E. Steinberg, Robert Levine
Režie: Alik Sakharov

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Grandiózne finále, ktoré sa hýbalo od jednej bojovej scény k druhej. V tejto epizóde bolo zúžitkované všetko, čo sa len dá od pirátskeho seriálu ako je Black Sails očakávať. Či už išlo o podarenú námornú bitku a to rovno celých námorných flotíl alebo pozoruhodných bitiek na súši. Musím uznať, že geniálita Kapitána Flinta a Johna Silvera nemá medze. Ich plán sa vydaril na výbornú. To, že sa striedali lokality miesta boja, len pridávalo na dychberúcej atmosfére a napätí z toho, akým smerom sa bitka ďalej vyvinie. A ten záver, keď všetko vyplávalo na povrch, tá lesť bola vskutku k popukaniu. A ani dianie v Nassau nebolo o nič menej pútavé. Billyho pečlivý plán má čo do seba a som zvedavý, ako sa nakoniec zrealizuje. Zaujímavá premisa spraviť z Johna Silvera kráľa pirátskeho sveta.

16.2.2020 | 23:57:07
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že Flint a Silver to měli fakt strategicky promyšlene ale musim říct že ta bitva byla masakr a jsem rád že Černovous se nakonec rozhodl pomoct, a konečně zabili Hornigolda, a Jack to fakt umi s planovanim utoku, a ten Billyho plan je fakt dobrý.

redaktor
12.1.2020 | 11:42:30
Vlastakrabsova

Geniální finále

10.7.2019 | 23:45:43
skyler

Úžasné finále.

3.1.2019 | 2:29:20
ZabyJack

Perfektne finale jedno z najlepších s celého seriálu. Len je škoda že cela tato kapitola s Guvernerom sa neuzatvorila v tejto serii a nedobyli naspat aj Nassau. Ale po tom čo vymyslel Billy tak sa so Silvera stal uplne niekto iny a myslim si že bude ešte lepši ako Flint

31.8.2017 | 3:06:24
Golradir

Long John Silver

14.7.2017 | 23:26:23
Emeraldeus

Top!! takhle série byla asi to nejlepší co jsem kdy viděl.

2.6.2017 | 23:58:29
keyzar

Opět epické zakončení série! Nemůžu se dočkat čtvrté :)

3.6.2016 | 16:57:10
dudynol

Skvělý seriál jakož i finále a bez vašich titulků bych jej nemohl sledovat.Díky moc vám všem !!!

14.4.2016 | 12:26:01
Kothy

Opravdu luxusni finale. Tesim se na dalsi serii :)

1.4.2016 | 13:14:01

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama