Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

S03E09: XXVII.

S03E09: XXVII.

Eleanor riskuje vše, aby ochránila Rogerse. Billy se v Nassau snaží získat spojence, aby mohl zachránit Charlese Vanea, zatímco se Flint a Silver připravují na válku.

cz sk
19.3.2016
608 000
58 minut

Scénář: Brad Caleb Kane, Tyler Van Patten
Režie: Steve Boyum

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Ale nie, prečo práve Charles Vane :'(? Pirátsky svet prišiel o jedného z najväčších pirátov.

16.2.2020 | 21:26:12
Jiri007

Dobrý díl, musim říct že ten plan na zachranu Charlese byl docela povedeny ale je škoda že zemřel, Eleanor se zachovala jako mrcha, ale ten Charlesuv proslov byl fakt dobrý a kdo vi jak zareaguje Černovous.

12.1.2020 | 9:36:39
ZabyJack

To som vážne nečakal teraz zmenili cele finále ktoré som predpokladal. Len dúfam že to neskonči tak že sa Eleanor s toho vyvliekne pridá sa k nim alebo utečie. Ale aspoň sa do toho zapojí Teach a s Nassau sa stale opet Mesto piratov .

31.8.2017 | 2:10:24
Golradir

Heroes get remembered but legends never die. Charles Vane byl nejlepší postavou setiálu a jeho poslední proslov byl legendární, tak jako jeho poslední slova: „Get on with it, motherfucker!“

14.7.2017 | 22:08:54
keyzar

Tak dojemnou smrt Vana jsem teda nečekal… Ale jeho poslední slova opravdu stála za to! :D

3.6.2016 | 15:59:46
Reprodrozd

Fakt pěkná příprava na velké finále!! Charles Vane to bohužel odnesl, ale tím má Seriál ještě větší obdiv, protože kdyby ho zachránili, tak se odehrává úplně stejná scéna, jako když zachránili kapitána Flinta z Anglie!! Bohužel Vane byla moje hodně oblíbená postava :/. Každopádně jde vidět, že se tvůrce zdokonaluje!! Jen tak dál!! :)

3.4.2016 | 17:08:30
dCate

Finále teda bude dost nářez, ale… Charles? Jako vážně?!

25.3.2016 | 13:16:38
davidovechkin

Taková příprava na finále, který bude asi hodně našlápnuté :) To že Vane umře je pro mě obrovský překvapení, tak doufám, že ho Černovous pomstí a konečně se ukáže, jako správný pirát :D

24.3.2016 | 16:11:50
a_nna

Vane? Vážně? To si děláte srandu?? Timhle okamžikem vzrostla moje nenávist k Eleanor asi tak o 2000 bodů!

24.3.2016 | 8:54:14
aslavey

No už už jsem začínal mít strach, že veleobávaný Černovous je jen trouba, kterej vlastně nic nedělá. A on třeba začne :) Je to fakt nadupaná sérka. To se musí nechat… Vanea je sice asi škoda, ale … „resistance in Nassau is now on the way“ A ta hláška „get on with it madafaka“ – tu tesat :)

23.3.2016 | 22:48:40

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama