Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Eleanor Guthrie

Eleanor Guthrie

Krásná a odhodlaná dcera nejbohatšího obchodníka na Bahamách, která uzavře dohodu s kapitánem Flintem.

Sezóny 4
2014 - 2017

Eleanor je krásná a odhodlaná dcera Richarda Guthrieho, nejbohatšího obchodníka na Bahamách a hlavního překupníka piráty kradeného zboží na ostrově New Providence.

Když se její otec z Nassau stáhl do svého domu na Harbour Island, stala se Eleanor v podstatě jeho zástupcem a začala vést hostinec na hlavní ulici v Nassau. Eleanor má díky své funkci značný vliv a stejně jako Flint se obává pravděpodobného pokusu o znovunastolení britské nadvlády, což z nich učiní spojence. Jejich dohoda z ní může udělat definitivní královnu Nassau, ale taky ji může stát vše, oč usilovala.

Její minulost je spojena s Max a kapitánem Charlesem Vanem, se kterými měla milostný poměr. Oba tyto vztahy ale neskončily nejlépe, a přestože Max i Vane mají pro Eleanor slabost, zároveň ji nedokázali úplně odpustit, že je opustila.

Přestože je jako zástupce svého otce hlavou veškerého obchodu v Nassau, stále má problémy s místními piráty. Těm se především nelíbí, že o jejich osudu rozhoduje žena. Eleanor ale není ledajaká žena, protože se nebojí postavit čelem jakékoli překážce, aby dosáhla svého.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Svojím spôsobom som si ju naozaj obľúbil.

19.2.2020 | 21:20:35
Jiri007

Eleanor byla pro mě takovy střed, libil se mi jeji styl jednani a že vždycky když ztratila moc tak se vratila ještě mnohem silnějši a vždycky pomahala jak ji to vyhovovalo, a to jak se chovala k Vaneovi tak to od ni bylo ošklive.

redaktor
17.1.2020 | 21:03:10
Harleys

MRCHA! Ještě že už leží pod drnem! Nechala mi zabít Charlese Vanea, od té doby jsem jí nenáviděla! Tuto postavu u mě nemůžu ani hodnotit protože moje hodnocení by bylo pouhých 5% a to tady dát nelze. Proto zvolím tu nejmenší možnou variantu. Těch 5% by měla za chování v první sérii, tam byla docela dost dobrá ale… POTOM? HRŮZA!

22.7.2018 | 18:20:27
salamander

Sice ji člověk nemusí mít rád, ale díky ní se rozběhla spousta událostí. Navíc se mi i chvílemi líbila dynamika mezi ní a Vanem.

7.1.2018 | 21:30:39
Lady of Dorne

V reálnom živote je takých slečien Gutherie plno. Nenávidím také typy ľudí a práve preto, pre mňa eleanor bola najhoršia postava ever, čo som kedy videla a to som fanúšičkou GoT…

1.8.2017 | 13:56:58
Golradir

Eat shit and die!

14.7.2017 | 22:10:29
Edus

otrhnut jej hlavu od tela

21.3.2016 | 15:28:55
mikessska

Sobecká mrcha :) A proto se mi asi líbí :)

3.2.2016 | 13:32:19
Gowk

Perfektní. Některá její rozhodnutí na profackování, ale tak to má být :P

26.1.2016 | 21:28:24
armunder

Ta je tak luxusní.Já ji prostě miluju ;)

10.12.2015 | 10:15:44
1

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama