Black Sails (Pod černou vlajkou) Max

Max

Max

Svůdná prostitutka, která v Eleanor Guthrie našla svou velkou lásku.

Sezóny 4
2014 - 2017

Svůdná a mazaná Max pracuje jako prostitutka v místním nevěstinci. V Eleanor Guthrie našla spřízněnou duši, milenku a možná i zachránkyni. Její touha po svobodě ji přivede ke spolupráci s Johnem Silverem, který se snaží prodat stránku z lodního deníku obsahující informace klíčové k nalezení španělské galeony plné zlata. Zamilovaná Max chce za peníze získané prodejem stránky odejít jednou provždy z Nassau s Eleanor po boku. Jenže ta nehodlá místo, kterému tolik obětovala, jen tak opustit a Max zradí.

Následkem turbulentních událostí v Nassau Max klesne až na úplné dno, ze kterého se ale dostane až na vrchol – stane se bordelmamá v nevěstinci, který nyní patří Jacku Rackhamovi. Jack je možná liška podšitá, jak se ale vede bordel, o tom příliš neví, a tak se bez pomoci krásné Max neobejde.


Max se jako bordelmáma stává velmi vlivnou a potřebnou, a to hlavně pro své obchodní partnery, kterým sice nevěstinec zajišťuje slušné živobytí, jejich touha plavit se opět po moři je ale stále silná. Díky Max se Jackovi a Anne Bonny podaří dát dohromady vlastní posádku. Max se ale také stane, snad nechtěně, snad záměrně, příčinou sporů mezi dávnými milenci, když si začne s Anne.

Maxina moc plyne především z její schopnosti přimět svá děvčata k tomu, aby ze svých pravidelných zákazníků tahala všemožná tajemství. To největší a důležitější tajemství jí ale donese její starý obchodní partner John Silver…

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Max byla docela hezka ale to je tak všechno, ke všem ke kterym se spojila tak je podrazila a vubec se neomlouvala bez ohledu na to jak zle to bylo.

17.1.2020 | 21:07:21
Golradir

Dal bych si říct :P :D :D

12.7.2017 | 17:30:20
Wettguy

Nejhorší charakter v celé sérii u které doufám že umře co nejdřív. A to ne proto že by hrála dobře svojí roli manipulátorky, ale protože mě totálně irituje kdykoliv promluví, nebudem se ani bavit o tom že je to taková středověká feministka, který všechno prochází, prostě totální garbage charakter a fakt se nemůžu dočkat až jí konečně Anne zapíchne jak prase.

4.3.2017 | 14:17:06
JeyJ

Příšerná ženská…

3.3.2017 | 20:04:18
fucimin

měla zemřít už dávno, jednou je na té straně a pak zase na druhé a nikomu to nevadí :-(

20.2.2017 | 12:16:53
Lefty

Tak svůdná jak ji prezentují mi teda nepřijde…jsou tam mnohem lepší…a ten její rádoby francouzskej přízvuk (nebo co to má být), mi už vyloženě trhá uši…neuvěřitelně nepříjemná až odpudivá!

28.3.2016 | 15:25:12
mikessska

Na to, jak dopadla v první sérii se hodně v druhé a třetí vyšvihla…má mé plus

3.2.2016 | 13:36:29
tomsn40

ze začátku byla dobrá ale hodně šla potom dolů, no sem zvědav co předvede v 2. serii

18.3.2014 | 19:41:57
Kothy

Nevi, co chce…

10.2.2014 | 16:39:16
1Bobesh1

Hezká to je, ale už ji proboha někdo zastřelte!

admin
4.2.2014 | 8:52:58
1

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás