Black Sails (Pod černou vlajkou) Abigail Ashe

Abigail Ashe

Abigail Ashe

Dcera Petera Asheho, která je unesena piráty.

Sezóny 1
2015 - 2015

Abigail Ashe je dcerou londýnského lorda Petera Asheho, velmi vlivného a bohatého britského šlechtice. Abigail se však na cestě z Londýna za otcem do kolonie Karolína naprosto změní život. Její loď je přepadena piráty a jejich kapitán, Ned Low, ji zajme jako rukojmí.

Abigail představuje jakožto rukojmí velké bohatství, protože je dcerou bohatého muže. Ned si to samozřejmě uvědomí a snaží se z této situace co nejvíce vytěžit. Abigail se však dostane do zajetí dalšího piráta, Charlese Vanea, který s ní má stejné plány jako Ned Low.


Abigail je mladá hodná dívka, která vyrostla živena příběhy o brutalitě pirátů, kteří jsou úhlavními nepřáteli Koruny v Americe. Sama jejich postupy zakusí, když ji nejdříve vězní Ned Low a pak Charles Vane. Když ale potká kapitána Flint a dozví se o jeho minulosti, začne o jednostranném vykreslení pirátských povah pochybovat.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Deníky :)

12.7.2017 | 17:38:26

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás