Black Sails Peter Ashe

Peter Ashe

Peter Ashe

Starý přítel Thomase Hamiltona, bohatý šlechtic.

Sezóny 1
2015 - 2015


Lord Peter Ashe je britský šlechtic a přítel Thomase Hamiltona. Když se Thomas s poručíkem Jamesem McGrawem pokusí uvést do chodu svůj plán na záchranu Nassau, setká se s nepochopením. Jedině lord Peter se k nim připojí a spřátelí se i s Jamesem, pozdějším kapitánem Flintem. Po následných neblahých událostech je to právě Peter, kdo Jamesovi a Mirandě pomůže uprchnout ze země.

Po 10 letech se lord Peter stává guvernérem kolonie Karolína a povolává k sobě z Londýna svou jedinou milovanou dceru Abigail. Ta však shodou náhod skončí v zajetí Neda Lowa, který za ni hodlá žádat výkupné. Její skutečnou hodnotu si ale uvědomí až Miranda, která ji chce využít ke smíru mezi karolínským guvernérem a piráty z Nassau.


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Krásná smrt :)

12.7.2017 | 17:37:47

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás