Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Peter Ashe

Peter Ashe

Starý přítel Thomase Hamiltona, bohatý šlechtic.

Sezóny 1
2015 - 2015

Lord Peter Ashe je britský šlechtic a přítel Thomase Hamiltona. Když se Thomas s poručíkem Jamesem McGrawem pokusí uvést do chodu svůj plán na záchranu Nassau, setká se s nepochopením. Jedině lord Peter se k nim připojí a spřátelí se i s Jamesem, pozdějším kapitánem Flintem. Po následných neblahých událostech je to právě Peter, kdo Jamesovi a Mirandě pomůže uprchnout ze země.

Po 10 letech se lord Peter stává guvernérem kolonie Karolína a povolává k sobě z Londýna svou jedinou milovanou dceru Abigail. Ta však shodou náhod skončí v zajetí Neda Lowa, který za ni hodlá žádat výkupné. Její skutečnou hodnotu si ale uvědomí až Miranda, která ji chce využít ke smíru mezi karolínským guvernérem a piráty z Nassau.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Krásná smrt :)

12.7.2017 | 17:37:47

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama