Charmed (2018) Diskuze: Obecná diskuze

Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu Charmed. Nepište zde spoilery z aktuálních epizod!

WolffloW

Dal jsem seriálu šanci, 5 dílů. A musím říct, z mého hlediska propadák. Nuda, nejvíc mě štvalo propojení vědkyně a čarodějka. A, že je hlavní postava lesbička, nic proti 4%, ale klidně to mohla být vedlejší postava, ale ne hlavní. Zlaté staré časy!!!!!!!!!!­!!!!!!!

7.2.2019 | 1:43:47
Graham

Za mě tedy taky propadák, stačil mi první díl a teda katastrofa, fakt díky bohu za starou dobrou trojici (čtveřici). Jako prostředí takové nic moc, vše umělé, jako na to, co se týká všelijakých efektů, kde se filmaři fakt zlepšují, tak tady tomu fakt není, asi jako by vlastně nezáleželo na tom, aby to bylo přirozené, ne vpálíme jim to rovnou do obličeje, aby i slepý viděl, jak je to umělé. Po 20 letech to teda šlo hodně z kopce, v původním seriálu člověk až žasne, jak si s efekty poradili. Jako fakt katastrofální je i „světlonoš“, který se přenáší na způsob alá Harry Potter, no vlastně už to jméno, asi odkaz :D, žádné světlo ani tak a teď jsem objevil i jakousi Starší co tam byla, jako vážně?? žena v bílém kostýmku a s kabelkou??, no co dodat a ten ledový démon taky strašný. Docela by mě zajímalo jak zde bude vypadat Zdroj, pokud tu nějaký bude, fakt nevím jakou dějovou linkou to jde. Jako jasně pro dnešní generaci to je asi dostačující, ale možná kdyby se sem tam koukli na staré čarodějky, asi by se dost divili, přeci jen to teď hojně dávají na Nova Gold, tak proč to neporovnat a díky za to, už to jedu podruhé a furt je to dokonalé :D.

12.2.2019 | 20:58:42
VDan111

Mě se seriál velice líbí a i některým mým známým, jen mě mrzí, že jste hodně pozadu s českými titulky … ráda bych sledovala dál.

18.6.2019 | 13:43:29
Siriairis

Lidi, dejte tomu šanci, první série je podle mě taky hrůza, ale dvojka mi přijde skvělá.

2.2.2020 | 12:54:13
Navarog

Ahoj, ak vás baví seriál Charmed (reboot) tak môžete fanpage tohto seriálu sledovať tu: charmed.reboot_cz­.sk . Za každú podporu budem vďačný a dúfam, že sa vám to bude páčiť

21.2.2020 | 17:46:22
Pekrjoo

Ahoj myslíte že budou někdy v Česku vysílat charmed 2018

26.2.2020 | 5:05:46


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás