Charmed (2018) Alastair Caine

Alastair Caine

Alastair Caine

Velice starý a mocný démon, otec Parkera a Huntera.

Sezóny 1
2018 - 2019

Alastor známý též jako Alistair Caine EnterprisesCaine je bývalým manželem Julie Wagner a je otcem Huntera a Parkera. Je prastarým a mocným démonem, který ve své smrtelné podobě pracuje jako ředitel společností Alistair Caine Enterprises a Morningstar Biotech. Navíc podporuje genetický ústav na Hilltownské univerzitě.

Tento démon se na první pohled jeví jako hodná osoba, ale ve skutečnosti dokáže být mazaný, manipulativní a netrpělivý. Má také schopnost přinutit ostatní dělat to, co chce. Tato jeho síla dokáže ovlivnit i ty nejmocnější čarodějky na světě a má opravdu velký dosah. Mimo to dokáže manipulovat s ohněm a vytvářet ohňové koule, je imunní vůči některým kouzlům a dokáže vycítit některé změny způsobené magií.


Hodně mu záleží na jeho nejstarším synovi, Hunetrovi. Kromě toho se snažil přivést do Hilltowne Zdroj všeho zla a připravoval svého syna Parkera, který je démonem jen napůl, na to, že se stane tím, do koho Zdroj vstoupí. Jejich rodina se tak měla stát nejmocnějšími démony v Podsvětí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz5%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás